Найважливішим елементом кожного салону краси, перукарні або барбершопа є якісне крісло перукарське. Воно необхідне не тільки для зручності клієнта, а й для комфортної роботи майстра, а значить − для успішного результату і прибутковості салону.

Давайте розглянемо, яким має бути перукарське крісло, на що впливає його покупка і як зробити правильний вибір.

На що впливає вибір перукарського крісла?

Асортимент меблів для перукарні дуже широкий, що дає змогу вибрати модель з потрібними характеристиками і відповідно до бюджету. При цьому важливо не забувати, на що впливає правильний вибір обладнання для салону краси.

  1. Зручність клієнта. Залежно від виду перукарської послуги, відвідувач може залишатися в кріслі від п'ятнадцяти хвилин до кількох годин. Весь цей час йому має бути максимально зручно, що багато в чому залежить від конструкції та матеріалів меблів.

  2. Комфортні умови роботи майстра. Якість стрижки, фарбування та інших процедур залежить не тільки від досвіду і майстерності перукаря, а й від умов його роботи. Купуючи крісло, важливо враховувати побажання майстра, оскільки це і є його робочий простір.

  3. Витрати салону. Ціна меблів має вписуватися в бюджет, але також важливо врахувати витрати на його обслуговування. Варто пам'ятати, що якісне обладнання обійдеться дорожче, але прослужить довше, і вам не доведеться витрачатися на ремонти та передчасну заміну.

Як вибрати перукарське крісло?

Важливо вибрати надійний магазин, де придбати перукарські крісла можна з гарантією якості, вибираючи з широкого асортименту. Перед покупкою варто врахувати такі моменти:

  1. Площа приміщення. Сучасні перукарські стільці можуть мати різний розмір, але вибираючи бажану модель, співвідносьте її з параметрами приміщення. Крісло барбера чи перукаря має не тільки вміщатися в кімнату, а й залишати достатньо місця для пересувань майстрів і клієнтів.

  2. Дизайн інтер'єру. Форма, колір і стиль меблів повинні органічно вписуватися в інтер'єр приміщення.

  3. Особливості цільової аудиторії. Важливо враховувати вподобання своїх клієнтів, що вони люблять − розкіш, зручність, технологічність, простоту чи креатив? Додайте до цього стильову концепцію закладу і можна обирати перукарські меблі!

Скільки коштує перукарське крісло?

Які крісла для перукаря можна придбати?

Скільки коштує перукарське крісло − залежить від його виду, матеріалів виготовлення і компанії-виробника. Давайте розглянемо основні види виробів залежно від конструкції, типу основи і матеріалів.

За типом конструкції розрізняють такі моделі:

  1. Гвинтові. Основою для такого виду крісел слугує вісь зі спеціальним різьбленням. Їх можна регулювати за висотою (для цього потрібно покрутити виріб) і коригувати в горизонтальній площині. Це комфортні та мобільні моделі, які найчастіше оснащуються п'ятипроменевою основою і коліщатками.

  2. Пневматичні. Відрегулювати висоту сидіння можна спеціальним важелем або ножною педаллю. Коли клієнт сідає в крісло, воно опускається на потрібну висоту, а щоб підняти його назад, людині потрібно підвестися.

  3. Гідравлічні. Найзручніші, але водночас і найдорожчі моделі. Висота регулюється гідравлічним підйомником з високою чіткістю, дуже легко і плавно. Престижні салони краси та барбершопи використовують саме гідравлічні конструкції, виготовлені надійними брендами.

Основа крісла та матеріали

Серед найпопулярніших типів основи можна виділити:

  1. П'ятипроменеві. Можуть бути пластиковими або виготовлятися з хрому. Пластикові варіанти набагато дешевші, але вони не підходять для встановлення гідравліки або пневматики. Хромовані основи відрізняються високою міцністю, стійкістю, універсальністю. Загальний недолік п'ятипроменевих моделей у тому, що з-під них важко вимітати волосся, а крім того, вони можуть залишати подряпини на підлозі.

  2. Дискові. Як правило, виготовляються з хрому, бувають круглими або квадратними, можуть фарбуватися в різні тони. З дискової основи дуже зручно змітати волосся, але для стійкості такого крісла підлога в перукарні має бути досить рівною. Такі варіанти мають ефектніший вигляд, ніж п'ятипроменеві, але займають більше місця і мають меншу мобільність.

Матеріали виготовлення мають бути якісними та відповідати умовам експлуатації. Майстер постійно працює з хімічними речовинами (засобами для стайлінгу, фарбами та іншим), які, потрапляючи на крісло, не повинні завдавати йому шкоди. Крім того, в обов'язки кожного салону входить регулярне очищення і дезінфекція використовуваного обладнання. Таким чином, моделі з тканини не варіант, а набагато кращим вибором стане якісна екошкіра. Варто враховувати, що матеріал має бути не тільки практичним, а й приємним на дотик.