Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Барбер пули

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Барбер пул для барбершопу

Barber pole становить собою світильник, який відіграє роль рекламної вивіски, що демонструє готовність барбершопа надати послуги стрижки та гоління. Зазвичай він розміщується на видному місці біля входу до закладу для привернення уваги потенційних клієнтів.

Класичний барбер пул має впізнаваний дизайн у вигляді циліндричної лампи зі спіральними смугами білого, синього та червоного кольорів. Він характерний своєю давньою історією виникнення. З часом з'явилися різні варіанти і стилі виконання цього світильника, проте, як і раніше, він залишається впізнаваним. Завдяки цьому він став легендарним маркетинговим інструментом.

Що означає barberpole сьогодні?

Барбер пули для барбершопа асоціюються з місцем, у якому панує чоловіча атмосфера, де збираються справжні шанувальники історії та культури барберінгу. Спіральні смуги з трьох кольорів у процесі обертання створюють ілюзію їхньої нескінченності, а підсвітка сигналізує про те, що заклад відчинений і готовий приймати гостей. Багато майстрів в українських містах використовують таку маркетингову деталь, як вивіска барбершопа.

У яких закладах використовується barber pole?

Відвідування барбершопу є справжнім ритуалом для чоловіків, які прагнуть мати нестандартний вигляд, носити модні стрижки та доглянуті бороди. На перший погляд може здатися, що це звичайна чоловіча зала перукарні, проте заклади, де є барбер пол, мають дійсно нестандартну, брутальну чоловічу атмосферу. Одного разу відвідавши барбершоп, ви переконаєтеся, що барберинг – це не просто чоловіча стрижка, це цілий культурний напрям. Повертатися в просту перукарню вже не захочеться.

Багатьох може наштовхнути на думку, що у звичайній перукарні нададуть цілком прийнятну послугу зі стрижки. Але тільки барбершопи зі знаком барбер пул можуть похвалитися такою унікальною атмосферою і культурою, які не йдуть ні в яке порівняння з рядовими перукарнями. Тут не тільки працюють над образом і стилем чоловіка, а й надають можливість відпочити й розважитися: затишний інтер'єр із комфортними меблями, хороша музика, напої та ігрові приставки.

Барбер і перукар – це далеко не одне й те саме. Для професійного оволодіння професією барбера необхідне навчання і наполегливе відпрацювання навичок, постійне підвищення майстерності. Тільки великий багаж досвіду виведе майстра у фахівця високого рівня.

Адже крім стильних стрижок, барбершопи з вивіскою барбер пул надають послуги небезпечного гоління, яке останнім часом стало користуватися великою популярністю. Ця послуга у звичайній перукарні недоступна. І якщо зробити гарну чоловічу стрижку можна у перукарні, то змоделювати стильну бороду і вуса може тільки досвідчений барбер. Для цього використовуються тільки високоякісні професійні інструменти та косметичні засоби для догляду за шкірою і волоссям.

Барбер пул купити з доставкою

У каталозі нашого сайту представлені ліхтар барбершопа, мийки перукарські та косметика для бороди з докладним описом, фотографіями і відгуками покупців. Тут ви можете вибрати і купити барбер пол, який підкреслить стиль і спрямованість вашого закладу завдяки своїй впізнаваності. Біля кожного товару є кнопка швидкого замовлення. Також наші консультанти допоможуть з вибором моделі та оформлять покупку. Ми допоможемо вам створити стильний і сучасний дизайн вашого барбершопа.

Вгору