Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Ковтунорізи

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Ковтуноріз для собак та котів

Ковтуноріз для собак є спеціальним пристроєм, який дозволяє видаляти ковтуни, катишки або сплутані клубки із шерсті тварини. Такий інструмент буде особливо актуальним для власників собак, які мають середню або довгу шерсть. У спеціалізованому інтернет-магазині Profi-perukar представлені різні тримери для тварин та ковтунорізи, які відрізняються вартістю та функціональними особливостями.

Комплектація пристрою передбачає леза: довгі та трохи закруглені. Унікальна форма лез сприяє легкому очищенню покриву та скочуванню волосків. За кілька хвилин можна привести шерсть тварини в порядок, позбавивши її дискомфорту. Завдяки застосуванню такого девайсу зменшується линька та дискомфорт у процесі купання чи розчісування шерсті. Ковтуноріз для котів та собак можна використовувати самостійно в домашніх умовах для економії коштів на відвідуванні салонів.

Для такого зоотовара, як ковтуноріз, характерні наступні переваги:

  • дбайлива ліквідація шерстинок, які звалялися;

  • можливість привести шерсть до ладу;

  • розплутування деяких місць шерстяного покриву.

На сучасному ринку товари цієї категорії представлені широким асортиментом, що дає можливість вибрати пристосування для різних порід собак і котів.

Види ковтунорізів для тварин

Обов'язком кожного дбайливого господаря кота чи собаки є покупка ковтунорізу. Такий інструмент має відрізнятися зручністю у використанні для власника та тварини.

Широкий вибір дозволяє підібрати відповідну модель із наступних категорій:

  1. Вертикальний. Такий ковтуноріз для кішок і собак нагадує гребінь, оскільки має гребінець із заточеним вістрям замість зубчиків. З іншого боку є круглі за формою зубці, які відрізняються абсолютною безпекою для тварини. Також виробники пропонують варіанти з наявністю загнутих у вигляді гачка лез.

  2. Горизонтальний інструмент є гребінцем від ковтунів з наявністю ріжучих елементів у вигнутому вигляді.

  3. Спеціалізований. За допомогою таких пристроїв можна обробляти важкодоступні місця, наприклад, вушні раковини. Відмінною особливістю є розташування на основі одного або двох лез, не більше.

Зооінструменти також відрізняються джерелом живлення та представлені такими різновидами:

  • механічні. Для використання стандартного приладу слід докласти фізичних зусиль;

  • електричні. Працюють від батарейок, відрізняються зручнішим використанням.

Ковтуноріз купити в інтернет-магазині Profi perukar

На сайті онлайн магазину представлений широкий вибір товарів для тварин, у тому числі ножиці для грумінгу собак і котів від надійних виробників. Своїм клієнтам ми пропонуємо якісну продукцію від відомих компаній, професійні консультації менеджерів, оперативну доставку територією України та можливість розрахуватися за покупку будь-яким зручним способом.

Вгору