Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Розпилювачі перукарські

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Розпилювач води для перукарів

Пульверизатор перукарський – це необхідний атрибут для роботи майстра перукаря. Розпилювач використовується під час стрижок та процесів укладки зачіски, дозволяє надати волоссю ефектного зовнішнього вигляду.

Перукарський розпилювач для води широко використовується як працівниками салонів краси, так і майстрами, які працюють вдома. За допомогою цього виробу можна розпорошувати воду, парфуми, лаки та глітери. Розпилювач передбачає такі цілі:

  • зволоження та ароматизація волосся;

  • стерилізація шкірних покривів;

  • стайлінг;

  • фіксація пасм.

Особливості товарів

Розпилювачі та пульверизатори води для перукарів передбачають наявність таких складових як: флакон, гумова трубка, косинець з гвинтом, з'єднувачі, пробка та кулька з клапаном.

Для косинця з гвинтом характерне розпилення рідини за допомогою пробки, що щільно прилягає до нього. При засміченні внутрішньої трубки необхідно прочистити гвинт з використанням тоненького дроту. Для очищення гвинта потрібно пропарити його на спирті. Періодично пульверизатор потрібно розбирати та промивати від пилових утворень та бруду. Правильний догляд виробу дозволить продовжити термін служби розпилювача.

Різновиди

Пульверизатори для перукарів представлені двома основними видами у вигляді ручних та автоматичних моделей. До відмінних особливостей першого та другого варіанта можна віднести форму кришки та механізм розбризкування.

  • для стандартних ручних виробів характерні тригери - куркові кришки та проста трубка;

  • особливістю автоматичних моделей є щось середнє між тригером та кнопкою, що сприяє посиленню потужності водного струменя на 50%.

Критерії вибору перукарського пульверизатора

Вибираючи професійний розпилювач перукарський, слід керуватися індивідуальними уподобаннями та власним смаком. На сучасному ринку представлені різні пульверизатори, де для кожного варіанта характерні свої переваги. При виборі слід враховувати такі моменти:

  1. Особливості форми. На сьогоднішній день можна купити товари у формі куль, барил, пляшок. Вибирати потрібно зручний для руки виріб.

  2. Матеріали. Для виготовлення перукарських розпилювачів виробники використовують пластик та алюміній. Тип матеріалу визначає зовнішній вигляд інструменту, але не впливає на його функціональність.

  3. Об`єм. Для того щоб зволожувати волосся, можна вибрати великий за розміром пульверизатор, тоді як для розпилення парфуму вистачить і невеликого об`єму.

Купити пульверизатор для перукаря

В інтернет-магазині Profi-Perukar представлений широкий асортимент розпилювачів перукарських та пензлів для фарбування волосся гарної якості. Представлена ​​продукція в нашому онлайн каталозі виготовляється з якісних та міцних матеріалів, завдяки чому готові продукти мають тривалий термін служби та відрізняються зручністю у використанні. Також ми пропонуємо придбати щітку для змітання волосся.

Вгору