Доглянуте волосся, гарна стрижка, модний манікюр і педикюр − невід'ємні елементи стильного образу, як жіночого, так і чоловічого. А ще у багатьох людей є домашні тварини, для здоров'я і краси яких неодмінно потрібні процедури грумінгу. У спеціалізованому онлайн-магазині Profi-Perukar є все, що потрібно для домашнього та професійного використання: перукарська техніка та інструменти, чоловічі доглядові засоби, аксесуари, товари для грумінгу та багато іншого. Салони краси, барбершопи, грумери і приватні особи можуть швидко і просто зробити у нас замовлення і отримати товар, не виходячи з дому.

Що в асортименті магазину Profi-Perukar?

Перукарям і барберам ми пропонуємо:

  1. Якісну техніку для стрижки та створення стильних укладок: різного виду тримери, професійні машинки, функціональні випрямлячі, плойки, фени, гофре.

  2. Запасні частини та засоби для догляду за технікою: змінні леза, насадки, зарядні пристрої, мотори, крильчатки, мастила та багато іншого.

  3. Перукарські ножиці різних видів: прямі, філірувальні, для шульги.

  4. Інструменти та додаткові аксесуари (щітки, гребінці, розпорошувачі, бігуді, спеціальний одяг, підставки та інше).

  5. Доглядову косметику для чоловіків (для стайлінгу волосся, догляду за бородою тощо).

Професійні грумери і просто дбайливі власники тварин знайдуть у нашому каталозі:

  1. Прилади для догляду за домашніми улюбленцями − спеціальні тримери та машинки для стрижки тварин.

  2. Змінні деталі та запасні частини до грумерської техніки.

  3. Грумерські ножиці: прямі, контурні, для філірування, фінішні.

  4. Інструменти та додаткові пристосування для грумінгу: ковтунорізи, щітки-пуходерки та інші товари для догляду за шерстю і кігтями.

  5. Доглядову косметику для домашніх улюбленців.

Крім того, в магазині представлено товари для модного манікюру і педикюру: ножиці, пилочки, манікюрні наборчики, ванночки, терки і багато іншого.

Вигідна покупка в інтернет-магазині Profi-Perukar

У нашому онлайн-магазині представлені якісні товари для перукарень, барбершопів, грумерів, а також для аматорського домашнього використання. Широкий асортимент і доступні ціни дають змогу кожному вибрати відповідну техніку, інструменти, аксесуари або засоби догляду. Замовлення можна зробити просто на сайті онлайн або за телефоном. Доставка здійснюється в усі куточки України.