Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Гребінці

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Гребінь для волосся

Гребінець для волосся є незамінним аксесуаром для кожної представниці прекрасної статі. Після пробудження ми в першу чергу розчісуємось, і лише після цього приступаємо до гігієнічних процедур.

Сучасні гребінці для волосся: види та особливості

До відмінних особливостей гребенів для волосся можна віднести форми, розміри та вид матеріалу. Перед тим як купити гребінець для волосся, важливо звернути увагу на частоту зубців:

  • аксесуар з наявністю рідких та широких зубчиків ідеально підійде для густої шевелюри;

  • якщо у вас тонка і негуста зачіска, перевагу слід віддавати моделям з наявністю частих і тонких зубчиків;

  • кучеряві локони, а також після хімічної завивки зручно розчісувати гребінцем з рідкими та широкими зубчиками.

Вибираючи аксесуар для волосся, також важливо керуватися призначенням покупки. Наприклад, вологу після миття шевелюру зручно розчісувати гребінцем з наявністю рідких та широких зубців. Саме вироби з широкими та рідкими зубчиками не сплутують і не заламують локони, підходять для всіх типів волосся. Не варто віддавати перевагу аксесуарам з гострими гранями та швами. Створювати проділи зручно тоненьким гребінцем який має часті і плоскі зубці.

Зробити начіс для стильної зачіски можна за допомогою виробу з різними по довжині зубцями. Також додатковий об'єм можна отримати при використанні гребінця з зубчиками, розташованими під різними кутами. Завдяки невеликим зазубринам на зубцях можливе витягування з пасма окремих волосків для створення більш об'ємного начісу.

Особливості вибору

Вибираючи гребінь або набір гребінців для волосся, важливо визначити мету покупки. За допомогою гребінця можна розплутати волосся, а також зробити укладку. Для перукарського аксесуару характерне виконання багатьох завдань.

Для перукарських гребінців, як і для щіток, характерні відмінності за розмірами. Визначивши для себе бажану модель, можна приступати до вибору, віддаючи перевагу практичним і функціональним варіантам. Також при покупці слід звернути увагу на такі моменти:

  • вид матеріалу, що використовується для виготовлення гребеня. На сучасному ринку представлений широкий вибір пластикових, карбонових та дерев'яних гребінців для волосся;

  • розстановка зубців - вузька, середня, широка;

  • формою зубчики можуть бути сильно або злегка закругленими;

  • основа гребінця повинна бути гладкою і приємною на дотик;

  • форма аксесуару.

Також важливим моментом при виборі гребінця є антистатичний ефект, що передбачає антистатичність зачіски після розчісування. Слід знати, що синтетичним матеріалам характерно сприяти наелектризованості, тому перевагу слід віддавати варіантам з антистатичними якостями.

Вигідно купити гребінь для волосся

На сайті інтернет-магазину Profi-Perukar представлений широкий вибір високоякісних гребенів, аксесуарів для укладки, у тому числі затискачі для волосся з різних матеріалів. На нашому сайті можна замовити високоякісний товар для себе та на подарунок. Великий асортимент професійних аксесуарів дозволить повністю обладнати салон краси. Наші консультанти дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вибрати оптимальні інструменти та техніку під ваші потреби та бюджет.

Вгору