Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Ножі до машинок для стрижки

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Ножі до машинок для стрижки

З часом блок ножів у машинці для стрижки може затупитися, зламатися, почати «закушувати». Причини цього можуть бути різними, включаючи знос, помилки використання, неправильний підбір комплектуючих. У будь-якому випадку необхідно змінити зіпсовані ножі, щоб продовжити користуватися пристроєм.

Що потрібно знати про ножі для машинки

Як правило, ножові блоки та ножі Wahl, Mozer виготовляються під машинку певної моделі – мають відповідні розміри та форму. Однак вони можуть мати стандартний розмір - підходити під різні прилади. Наприклад, стандартні ножі на машинку Мозер можна використовувати з кількома моделями. Для аксесуарів даного бренду характерна висока ріжуча здатність, вони однаково легко зрізають тонке і жорстке волосся.

Більшість ножових блоків, представлених у нашому онлайн-каталозі, виготовлені німецькими виробниками та відрізняються точним фірмовим заточуванням. Це високоякісні, міцні, довговічні комплектуючі, які продовжують стабільно працювати навіть за умов великих навантажень. Завдяки відмінним характеристикам наших виробів, якість стрижки завжди буде на висоті.

Універсальні ножі для машинки для стрижки мають стандартне кріплення та ширину. За допомогою спеціального важеля можна регулювати висоту зрізу (0,1-3 мм). Період експлуатації таких комплектуючих дещо нижчий, ніж у спеціалізованих ножів, але цілком достатній, щоб успішно справлятися з поставленими завданнями протягом дня, у тому числі й за умов підвищених навантажень.

Вироби з кріпленням А5 відрізняються тривалішим терміном експлуатації, але не дозволяють змінювати висоту зрізу. Оскільки деталі не рухаються, ножі менше схильні до зносу - машинка працює стабільно без частої необхідності змінювати комплектуючі.

Крім того, ножі на машинку для стрижки можуть виготовлятися з різних матеріалів: повністю зі сталі або зі сталі та кераміки. Рухливі частини з кераміки мають чудові характеристики і довго залишаються гостро заточеними.

Купити ніж на машинку для стрижки в інтернет магазині

У нашому спеціалізованому інтернет-магазині Profi-perukar в Києві можна придбати ножі та насадки на машинку для стрижки, тримери, ножиці, масло по догляду за машинкою та інші товари, необхідні професійним перукарям та майстрам-аматорам. За бажанням ви можете проконсультуватися з нашим менеджером по телефону, а також замовити послугу професійного заточування різальних комплектуючих.

Вгору