Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Машинки для стрижки тварин

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Послуга грумінгу користується величезною популярністю серед власників собак певних порід. Крім того, існують тварини, наприклад, собаки і кішки, шерсть у яких швидко відростає і їх необхідно регулярно стригти. Для виконання такої роботи знадобиться якісна і надійна машинка для грумінгу. Також такі інструменти повинні мати у своєму арсеналі грумінг-салони. Переважним є ергономічне обладнання для стрижки тварин, яке дасть змогу майстрам виконувати свою роботу якісно і з мінімальними витратами часу.

Машинка для стрижки тварин: важливі критерії вибору

В асортименті магазину Profi-Perukar представлені прилади, які підходять як для домашнього, так і професійного використання. Зовнішній вигляд машинок для стрижки собак і котів практично не відрізняється від звичних моделей для перукарських послуг. Різниця полягає лише в будові ножових блоків і потужності.

У процесі вибору машинки для стрижки шерсті тварин рекомендовано взяти до уваги такі ключові характеристики:

  1. Плавність ходу. Все залежить від швидкості руху лез, щільності прилягання рухомого ножа до статичного і якості заточування ріжучих деталей.

  2. Швидкість стрижки. Параметр визначається частотою руху ножа. Чим вона вища, тим швидше можна виконати грумінг. У машинці для тварин оптимальним є діапазон швидкостей від 2,4 до 6 тисяч обертів.

  3. Вага. Працювати із занадто важкими машинками для стрижки тварин буде стомливо. Комфортними будуть пристрої вагою 170 грамів.

  4. Рівень шуму і вібрації. Щоб улюбленці не відчували стрес, а також не боялися процесу стрижки, машинки для тварин обов'язково мають бути тихими і практично не створювати вібрацій.

  5. Ергономічність. Пристрій має зручно лежати в руці. Особливо це важливо під час тривалої роботи з твариною.

  6. Призначення. У нашому каталозі ви знайдете грумінг машинки для стрижки тварин – собак, котів гризунів і коней.

  7. Автономність. За необхідності підстригання великих тварин, а також наявності проблем з підключенням до мережі, важливе значення має оснащеність машинки для грумінгу акумулятором. Середньостатистичні моделі здатні працювати автономно близько 50 хвилин.

Також важливо, щоб шерсть максимально зручно видалялася з ножів. Професійні машинки для стрижки тварин оснащені знімними ножовими блоками, вони легко знімаються для очищення. Обирати варто якісні вироби від перевірених брендів.

Машинки для грумінгу: різновиди

За типом живлення бувають акумуляторні, мережеві та комбіновані пристрої. Найбільш поширеним є останній вид, оскільки він забезпечує свободу дій. Машинки для стрижки тварин можуть мати такий тип приводу:

  1. Роторний. Потужність таких пристроїв становить від 20 до 50 Вт. Під час тривалої роботи роторні мотори нагріваються, тому конструктивно передбачено примусове охолодження. Машинка для грумера має масу переваг, серед яких безшумність, універсальність, високий рівень надійності і тривалий термін служби. Прилади підходять для стрижки тварин з густою і жорсткою шерстю.

  2. Вібраційний. В основі двигуна знаходиться електромагнітна котушка з якорем, яка примушує рухатися лезо. Потужність становить від 8 до 35 Вт. Малопотужні машинки для шерсті підходять як для домашнього, так і нечастого професійного використання. В них  відсутня можливість швидко знімати і міняти ножові блоки. Для чищення та змащення ніж доведеться відкрутити.

«Золотою серединою» є машинки для стрижки собак і котів з маятниковими двигунами, що мають оригінальну конструкцію. Це досить потужні прилади, які обирають грумери з невеликою завантаженістю і власники домашніх тварин.

Купити машинку для стрижки тварин із доставкою

Купити машинку для грумінгу від відомих виробників Wahl і Moser за вигідними цінами можна в магазині Profi-Perukar. Представлені в каталозі моделі мають високу якість, є надійними і довговічними. Технічні характеристики пристроїв також різноманітні, тому ви без зусиль зможете підібрати оптимальний варіант для певних задач. Також в асортименті представлено все для грумінгу та догляду за вихованцями: ножиці, гребінці, кігтерізи, пуходерки, шампуні та інше.

Оформити замовлення можна за лічені хвилини на сайті магазину або за телефоном. Консультації з будь-яких питань можна отримати у наших фахівців у зручний для вас час. Доставка територією України здійснюється до найближчого почтового відділення.

Вгору