Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Машинки для стрижки тварин

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Машинка для стрижки тварин – корисне та вигідне придбання, як мінімум з двох найважливіших причин. По-перше, вона не створює шуму під час роботи, що позбавляє вашого вихованця від зайвого дискомфорту. По-друге, професійний грумінг у салонах коштує недешево, тому машинка для стрижки собак і котів заощаджує чимало коштів.

Крім того, відвідування незнайомого місця і контакти з чужими людьми самі по собі можуть бути стресовими для вихованця. У домашній обстановці зі звичним уже інструментом стрижка проходить спокійніше.

Машинка для стрижки тварин: переваги

Асортимент професійних пристроїв для грумінгу сьогодні дуже широкий. Зокрема, машинки для стрижки собак і котів випускаються у різному дизайні та передбачають різні функції. Крім того, вони відрізняються за ціною.

Професійна машинка для грумінгу має наступні переваги:

  • легкість експлуатації та простий догляд;
  • запобігає сплутуванню шерсті та ковтуни;
  • полегшує для тварин літню спеку;
  • дозволяє створити гарну декоративну стрижку перед виставкою;
  • допомагає підкреслити оригінальність породи.

Найважливіше використовувати машинку для стрижки тварин влітку, коли дуже довга і густа шерсть заважає доступу повітря до шкіри. Це може стати причиною перегріву та поганого самопочуття вихованця.

Машинки для грумінгу: різновиди

Залежно від конструкції машинки для стрижки тварин поділяють на кілька категорій.

  1. Вібраційні – дозволяють підстригати шерсть у важкодоступних місцях, що використовуються для регулярного підрівнювання стрижки. Це недорогі, але функціональні пристрої з високою продуктивністю. Їх відрізняє безшумна робота, різні рівні налаштування лез, захист від електрики.
  2. Роторні – характеризуються високою потужністю та продуктивністю. В основі роторних машинок – ефективні силові агрегати, високоточні підшипники, леза зі спеціальним покриттям, що знижує тертя. З однаковим успіхом їх застосовують для стрижки короткошерстих і довгошерстих вихованців з підшерстками різної густоти. Роторні пристрої не нагріваються і практично не шумлять.
  3. Механічні – працюють під впливом сили, що додається людиною. До їх переваг відносять нескінченний ресурс і відсутність шуму, до недоліків - невисоку продуктивність, оскільки руки незабаром втомлюються.
  4. Електричні машинки для грумінгу відрізняються за типом живлення: можуть працювати від мережі, акумулятора або поєднувати ці два способи.

Де можна придбати машинки для стрижки тварин?

Інтернет-магазин Profi perukar пропонує універсальні пристрої для догляду за шерстю різної довжини, тримери для грумінгу, різноманітні інструменти перукарів. На машинки для стрижки тварин ціни цілком доступні: така покупка набагато вигідніша, ніж дорогі салонні процедури.

Вас неодмінно порадує широкий асортимент якісних товарів, а також привабливі акції, регулярні знижки, оперативна доставка по всій Україні. Подбайте про красу та здоров'я вашого вихованця, адже це тепер так просто!

Вгору