Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Перукарські інструменти та аксесуари

Мінімальний набір перукарських інструментів потрібен будь-якому спеціалісту, незалежно від досвіду його роботи та рівня професіоналізму. Навіть перукарі-початківці для виконання роботи повинні мати у своєму арсеналі кілька основних девайсів. Ця професія не втрачає своєї популярності вже багато століть. І з кожним роком спектр послуг, що надається даними фахівцями, істотно розширюється, тому що люди люблять фарбувати волосся, робити укладання, перетворюючи свою шевелюру до невпізнанності.

Талановитих фахівців цінують усі, і відбою від клієнтів вони точно не мають. Такі майстри можуть віртуозно зробити будь-яку зачіску, повернути здоровий вигляд пошкодженим локонам, виконати укладання з урахуванням побажань замовника та особливостей його зовнішніх даних. Зробити свою роботу добре без якісного перукарського обладнання неможливо. Тому кожен фахівець має, перш ніж приступити до роботи, купити перукарські інструменти.

Незамінний гребінець

Перша асоціація, яка виникає, почувши слово «перукар» – гребінець. Звичайно, цей аксесуар є в кожному будинку, і ми не вважаємо його особливим. Але гребінець для салонів краси – це незамінний інструмент для роботи, без нього він – як без рук. До того ж професійні гребінці істотно відрізняються формою та функціональністю від тих, які кожен з нас звик бачити. Придбати хорошу гребінець для роботи можна лише у спеціалізованому магазині.

Затискач

Затискачі також у складі незамінних атрибутів кожного перукаря. Застосовують їх, як правило, під час стрижок, укладання або фарбування. Затискачами підколюють локони, які заважають виконувати ті чи інші маніпуляції. У магазині Profi Perukar можна придбати якісні металеві або пластикові затискачі за прийнятною ціною. Для економії коштів найкраще замовляти такі вироби оптом. До того ж, практика досвідчених перукарів показує, що затискачів для роботи багато не буває.

Додаткові аксесуари

Магазин Profi Perukar пропонує якісні аксесуари та інструменти для перукарів, ціни на які приємно здивують кожного клієнта. Професійні майстри не зможуть обійтися без таких девайсів:

  1. Кисті та миски для фарбування. З їхньою допомогою можна оперативно пофарбувати волосся. Такі інструменти для перукарів не лише полегшують роботу майстра, але й зроблять результат фарбування якіснішим.
  2. Пульверизатор. Допомагає підготувати волосся до стрижки, розпорошує воду швидко та рівномірно.
  3. Щітка для змітання волосся. Використовують для очищення шкіри на обличчі та шиї від волосся після стрижки.

Якщо ви не знаєте, де купити обладнання для салону краси, то вам, безсумнівно, варто відвідати інтернет-магазин Profi Perukar. На віртуальних полицях нашого торгового майданчика представлені товари високої якості за найкращими цінами в країні. Тут можна знайти девайси як для професійних фахівців, так і для новачків та любителів.

Де можна придбати професійний перукарський інструмент в Україні?

В інтернет-магазині Profi Perukar представлений чудовий асортимент аксесуарів та робочих інструментів для перукарів. Тут тільки якісна техніка для перукаря та інші аксесуари для зручної та продуктивної роботи. Завдяки продуманому інтерфейсу можна швидко знайти та замовити товар, оформивши доставку до будь-якого населеного пункту країни. У каталозі найкраща оригінальна продукція від перевірених виробників.

Широкий асортимент товарів дозволить кожному підібрати інструменти для перукаря в Україні під свої особисті вимоги. Товари можна придбати як оптом, так і в роздріб.

Вгору