Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Перукарські ножиці для лівші

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Купити перукарські ножиці для лівші буде актуально для тих людей, які використовують в роботі ліву, а не праву руку. Перукарський інструмент для шульги є таким же робочим інструментом, як і стандартні ножиці, проте призначений спеціально для майстра лівші.

Відмінні риси перукарських ножиць для шульги

Відмінністю лівосторонніх ножиць є розташований отвір для великого пальця в нижній частині інструмента. Ця відмінність є дзеркальним ефектом звичайного інструменту для майстра перукаря.

Якщо перукар шульга користуватиметься стандартним девайсом для правшів, отримати бажаний ефект не вийде, принаймні, не маючи досвіду роботи з подібним девайсом. Деякі майстри з робочою лівою рукою використовують перукарські ножиці для правші, проте працюючи таким інструментом, майстер не зможе повною мірою контролювати лінію зрізу. Також слід враховувати, що особливості заготівельного процесу такої моделі для шульги відрізняються від процесу виробництва стандартного інструменту.

Якщо майстер шульга візьме ножиці для правші в свою неробочу руку, то полотно, розташоване внизу, виявиться ближче до перукаря, а верхнє - далі. Такі особливості сприяють повній видимості та контролю лінії зрізу. Тримаючи звичайний інструмент в лівій руці, девайс буде в перевернутому положенні, що сприятиме розташуванню нижнього полотна далеко, а верхнього - ближче. При з'єднанні верхня частина інструменту перекриє лінію зрізу, що негативно позначиться на якості стрижки.

У процесі виготовлення перукарських девайсів немає можливості створювати однаково зручні інструменти одночасно для правшів та лівшів. Вироби мають дзеркальну відмінність, а полотна розташовуються по-різному.

Ножиці перукарські для лівші: переваги

Інструменти для майстрів з робочою лівою рукою мають такі плюси:

  • зручне використання, що сприяє комфортній роботі;

  • якісно виконана робота;

  • швидкість стрижки.

Людям, у яких ліва робоча рука, не рекомендовано перенавчатися та використовувати ножиці для правші. На сьогоднішній день представлено безліч перукарських девайсів, які відповідають індивідуальним особливостям майстрів. Незалежно від місця роботи: салон, перукарня або барбершоп, віддавайте перевагу зручному для вас інструменту.

Замовити ножиці для лівші перукарські

У спеціалізованому інтернет-магазині Profi-Perukar представлений широкий асортимент ножиць для стрижки під ліву руку за різними цінами. Також на нашому сайті можна купити фен для волосся та машинки для стрижки волосся з доставкою по території України.

Вгору