Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Гребінці для грумінгу

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Гребінці для грумінгу тварин

Грумінгом називається комплекс процедур по догляду за домашніми тваринами: їхньою шерстю, кігтями, вухами, очима, зубами, шкірою. Залежно від виду та породи вихованця доглядові процедури можуть мати свої особливості. Грумінг - це не тільки про красу, але також і про здоров'я вашого чотирилапого друга. Для його якісного проведення існують спеціальні інструменти: тримери, щітки, колтунорізи, гребінці для тварин та інші.

Навіщо вихованцю процедури грумінгу

Власники домашніх тварин можуть проводити грумінг самостійно або водити вихованця у спеціальний салон до професійного грумера. У будь-якому випадку процедури необхідні для:

  • запобігання зубному каменю та нальоту;

  • профілактики та усунення бліх;

  • підтримки очей та вух у здоровому стані;

  • усуненню ковтунів;

  • підтримки шлунково-кишкової системи у нормальному стані тощо.

І, звичайно ж, грумінг забезпечує привабливий зовнішній вигляд – стрижку та розчісування, а за допомогою спеціального спрею «зачісці» вихованця можна надати гарного об'єму.

Гребінець для грумінгу: особливості аксесуару

Спеціальні гребінці для грумінгу дозволяють добре прочесати шерсть тварини перед стрижкою і прибрати ковтуни. Для делікатного розчісування вибирають інструмент з частими зубчиками, а для вичісування шерсті, яка звалялася - з зубцями різної довжини, які обертаються.

Як правило, гребінці для грумінгу собак підбираються індивідуально: залежно від довжини та густоти шерсті. Для короткої шерсті можна взяти спеціальну щітку з натуральної щетини, а для видалення шерстин, які випали під час линяння - металеву масажну модель з гумовими кінчиками. Інструменти із пластику використовувати небажано, оскільки електризація може призвести до утворення ковтунів.

Вибираємо гребінці для грумінгу котів

Як і у випадку з собаками, гребінець для грумінгу кішок підбирається за типом і довжиною шерсті.

  1. Пуходерка - це спеціальна щітка з подушкою та металевими зубчиками, якою зручно вичісувати коротку шерсть. Завдяки м'якому делікатному впливу шкіра тварини не ушкоджується. У короткошерстих котів пуходерка прочісує підшерстя, у довгошерстих - розгладжує шерсть і надає об'єму.

  2. Рукавичка для грумінгу з гуми - оснащена тонкими зубчиками для розчісування короткої шерсті. Такий інструмент добре видаляє линялу шерсть та забруднення, одночасно роблячи кішці приємний масаж.

  3. Гребінець - металевий інструмент для вичісування котів, оснащена довгими зубчиками. Підійде для довгошерстих тварин - якісно розчеше довгу шерсть і прибере ковтуни. Дуже добре мати два гребінці - з частими і рідкими зубчиками. Гребінець для грумінгу з рідкими зубцями можна використовувати для розплутування, а модель з частими зубчиками для ретельного прочісування.

  4. Фурмінатор – це котячий триммер, необхідний для обробки підшерстя. Існують моделі фурмінаторів для довгошерстих і короткошерстих порід, тому потрібний варіант вибрати нескладно. Однак варто враховувати, що неправильне застосування фурмінатора може спричинити на шкірі тварини подразнення.

Купити гребінець для собак та котів

У нашому інтернет-магазині Profi-Perukar представлено широкий асортимент якісних інструментів для грумінгу. Тут можна купити не тільки гребінці для котів та собак, але й набір ножиць для стрижки тварин, пристосування для заточування кігтів, колтунорізи та багато іншого.

Вгору