Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Набір ножиць для стрижки

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Набір ножиць для перукаря

Багато перукарів асоціюють ножиці з продовженням рук. Цей інструмент дозволяє майстру виконувати свою роботу зручно. Купуючи набір ножиць для стрижки, слід враховувати багато факторів, віддаючи перевагу якісним та надійним варіантам.

Особливості

Купити набір ножиць для стрижки волосся буде актуально як перукарям-початківцям, так і професіоналам. Найголовнішим фактором при виборі виробу є індивідуальна будова кисті рук. З огляду на індивідуальні особливості верхніх кінцівок потрібно вибирати зручний інструмент для роботи.

Набір перукарських ножиць передбачає безліч наступних переваг:

  • у комплекті передбачено професійний інструмент, який пройшов державну сертифікацію;

  • характерно використання моделей, призначених для початкового та середнього ступеня підготовленості;

  • набір ножиць для перукаря передбачає наявність прямого інструменту та для філіровки. Перші є основними робочими одиницями, а другі – з наявністю гребінця;

  • для прямих моделей характерна конвекційна ріжуча кромка, що сприяє виконанню техніки слайсинг;

  • комплектація передбачає регульовану гвинтову групу для налаштування плавності ходу;

  • сучасні вироби мають легку вагу;

  • купити набір ножиць для стрижки у зручному чохлі для зберігання можна за прийнятною вартістю.

Ознайомившись із вищепереліченими чинниками, вдасться вибрати найбільш оптимальне рішення для того, щоб набратися цінного досвіду у перукарській справі.

Слід розуміти, що для такого інструменту не характерний термін придатності. Щоб він справно працював упродовж тривалого часу, їм потрібно дбайливо користуватися та зберігати у належних умовах. Тонкість ножиць забороняє недбале поводження та падіння інструменту на підлогу. У таких випадках навіть заточування допоможе виправити ситуацію лише на деякий час, у будь-якому випадку доведеться купувати нові вироби.

Набір ножиць для стрижки: різновиди

Сучасні виробники пропонують різноманітні перукарські ножиці у вигляді прямих та філіровочних моделей. До відмінних рис виробів можна віднести розміри, форми захвату, матеріали і ріжучі кромки.

Для прямого інструменту характерна наявність рівних і гострих лез, у той час як філірувальні моделі мають на робочій основі зубчики, завдяки яким створюється об'єми та текстури. Після кожного використання інструмент потребує відповідної дезінфекції. Після стерилізації інструмент потрібно витерти насухо. Всі перукарські ножиці бояться падінь, тому потрібно дбайливо і обережно ставитись до робочого інвентарю. Для регулювання гвинта та заточування леза слід звернутися до майстра у спеціалізованій майстерні.

Купити набір ножиць стрижки волосся

В інтернет-магазині Profi-Perukar представлені різноманітні професійні інструменти для перукарів, у тому числі і перукарський пульверизатор. Вся представлена ​​продукція відрізняється високою якістю та надійністю. Звернувшись до фахівців нашої компанії, можна замовити ножиці та накидку для перукаря з доставкою по Україні.

Вгору