Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Машинки для стрижки котів

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Машинки для стрижки котів професійні

Основною умовою збереження здоров'я шерсті та шкіри вашого кота є регулярне виконання процедури грумінгу. Чимало власників вважають що краще довірити цей процес досвідченим професіоналам, які спеціалізуються на догляді за красою домашніх улюбленців. Однак є й такі дбайливі господарі, які здатні успішно справлятися з цим завданням самостійно, використовуючи спеціалізовані машинки для стрижки котів.

Машинка для стрижки котів: різновиди

Інструмент для грумінгу котів буває різного типу: механічний і електричний. Механічні девайси рекомендуються при видаленні невеликих ділянок шерсті, таких як ковтуни та заплутані зони. Електричні машинки для стрижки котів, зі свого боку, більш універсальні та представлені різними видами:

  1. Вібраційні. Підходять для вихованців з шерстю середньої довжини, особливо якщо вона густа. Така безшумна машинка для стрижки кота не надто потужна, тому вона може не впоратися з довгою шерстю. Перевага цього типу полягає в його тихій роботі.

  2. Маятникові. Цей тип приладів зазвичай має невисоку потужність і не призначений для професійного використання. Однак їхня головна перевага полягає в доступній ціні.

  3. Роторні. Грумери часто використовують роторні варіанти під час стрижки довгошерстих котів. Проте, необхідно стежити за їхньою температурою, оскільки вони можуть швидко нагріватися. Дешеві моделі зазвичай нагріваються швидше, тому за наявності у вашого вихованця довгої і густої шерсті, рекомендується не економити на якісній техніці, щоб не завдати шкоди здоров'ю тварини.

Критерії вибору

Машинки для стрижки котів і кішок розрізняються не тільки за своїм принципом роботи, а й за рівнем потужності, що відіграє важливу роль при виборі відповідного пристрою. При цьому слід орієнтуватися на тип шерсті вашого вихованця:

  1. Для короткошерстих котів ідеальними будуть прилади потужністю до 15 Вт.

  2. Якщо ваш вихованець має коротку, але густу шерсть середньої довжини, варто розглянути варіанти з потужністю від 15 до 30 Вт.

  3. Якщо вашому коту притаманна довга і густа шерсть, рекомендується звернути увагу на моделі, потужність яких складає 45 Вт.

Машинка для стрижки котів може бути оснащена різними типами живлення: акумуляторним, мережевим або комбінованим. Моделі з акумуляторним живленням мають високу мобільність, оскільки вони не залежать від джерела електроживлення, що робить їх зручними для використання поза домом. Однак варто врахувати, що в них обмежений час автономної роботи, зазвичай вони здатні працювати безперервно всього 1-2 години.

Пристрої з мережевим живленням, хоч і менш мобільні, відзначаються стабільною роботою. Однак слід врахувати, що вони можуть бути досить гучними, що потенційно може порушити спокій вашої кішки.

Вважається, що найкращими машинками для стрижки котів є комбіновані моделі, які мають універсальність, адже можуть працювати як від акумулятора, так і від мережі. Зазвичай вони мають вищу ціну порівняно з іншими типами пристроїв.

Популярні бренди машинок для стрижки котів

Сьогодні на ринку представлена величезна кількість різних моделей машинок для стрижки котів і кішок, які дають змогу вибрати прилад, що відповідає практично будь-яким потребам. Найбільш популярними є наступні виробники.

  • Moser. Цей бренд з Німеччини вважається провідним виробником серед усіх пристроїв для стрижки домашніх улюбленців. Техніка підходить як для аматорського, так і для професійного використання. Залежно від породи кішки і типу її шерсті, можна вибрати машинку з відповідною потужністю. У продажу є як вібраційні, так і більш потужні роторні прилади.
  • Wahl. Це великий виробник зі Сполучених Штатів Америки. Машинка для стрижки котів від Wahl тиха, при цьому забезпечує високу потужність. Передбачено різні режими швидкості, і прилади не перегріваються під час роботи. Продукція цього бренду користується великою популярністю серед професіоналів і грумінг салонів. Крім машинок, також пропонуються тримери, які допоможуть швидко привести шерсть тварини до ладу.

Де купити машинку для стрижки котів?

Інтернет-магазин Profi-Perukar пропонує широкий вибір тримерів і машинок для стрижки котів і кішок з густою шерстю від найкращих світових виробників для жителів Києва та України. Також ми пропонуємо купити гребінці для грумінгу та кігтерізи за доступною ціною.

Вгору