Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Інструменти для грумінгу

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Інструменти для грумінгу тварин

Домашніх тварин дуже люблять багато людей. Доглянутий домашній вихованець - це візитна картка господаря і особливо тих людей, які займаються розведенням тварин. Така процедура догляду, як грумінг, користується особливою популярністю останнім часом.

Купити інструмент для грумінгу буде актуальним для всіх власників домашніх тварин, які прагнуть підтримувати своїх вихованців в ідеальному порядку. Також набір аксесуарів для грумінгу – це чудовий спосіб заощадити гроші на походи в салони для тварин.

Професійні інструменти для грумінгу: особливості

Відповідно до виду та породи необхідний певний догляд за вихованцем. До основного критерію вибору виробів можна віднести волосяний покрив тварини.

Професіоналами використовуються різноманітні інструменти для грумінгу собак та котів, призначені для різних порід тварин. Така покупка швидко окупиться легким виконанням операцій та гідною якістю товарів.

У стандартному арсеналі грумера повинні бути такі інструменти:

  • машинка для стрижки;

  • ножиці;

  • гребінець;

  • прилад для обрізання пазурів.

Також особливим попитом користується пуходірка, ковтунорізка та інші види пристроїв. Найчастіше використовуваним інструментом для грумінгу тварин є ножиці. В арсеналі кожного професіонала має бути кілька видів ножиць, які підбираються відповідно до густини покриву шерсті породи собаки. Незалежно від того, планується покупка для одного або багатьох вихованців, перевагу рекомендовано віддавати ножицям з наявністю гвинта, який має здатність підлаштовуватися під всі види шерсті. Найчастіше фахівці надають перевагу набору з наявністю наступних складових:

  • прямих ножиць, довжиною 11-22 см (закруглені та звичайні кінці);

  • вигнутий девайс, що дозволяє обробляти хвіст та морду тварини;

  • філірувальні ножиці, що сприяють утворенню плавних переходів, що дозволяють виконувати модельні стрижки.

Для виготовлення різальних інструментів для грумінгу використовується високовуглецева сталь, яка може бути доповнена добавками ванадію, нікелю, хрому. Лезо часто доповнене мікронасічками, що сприяє покращенню ріжучих властивостей. У деяких випадках лезо покрите титановим покриттям, що сприяє довговічності, антибактеріальним властивостям інструменту та стійкості до різних утворень.

Варто зауважити, що ціна на такі інструменти для грумінгу вища порівняно зі стандартним інвентарем.

Після використання рекомендовано обробити виріб за допомогою спеціальної олії, при цьому не варто торкатися ріжучих кромок. Для того, щоб заточити інструмент, необхідно звернутися до фахівця.

Де придбати інструменти для грумінгу собак та котів?

Інтернет магазин Profi-perukar пропонує широкий вибір інструментів для грумінгу від відомих виробників. Також у нас можна купити шампунь для собак професійний, різні засоби для котів та інших тварин, і навіть фен для грумінгу.

Вгору