Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Обладнання для салонів краси

Якщо людей зустрічають «по одягу», то вдале знайомство з приміщенням визначається привабливим та комфортним інтер'єром. Особливо вірно це щодо салонів краси, адже люди сюди приходять не лише постригтися, а й насолодитися комфортною процедурою.

Звичайно ж, професійна техніка для перукарів дуже важлива, але меблі та додаткове обладнання також відіграють не останню роль. Вибираючи речі в салон, потрібно враховувати все: якість та функціональність, колір та дизайн, рівень комфорту, зручність обслуговування та інше. Кожен предмет повинен гармоніювати із загальною обстановкою та викликати у клієнта приємні емоції.

Магазин обладнання для салонів краси Profi perukar пропонує широкий асортимент перукарських товарів, меблів та додаткових пристроїв від найкращих світових виробників. На обладнання для салону краси ціни можуть бути різними, але у нас ви знайдете найвигідніші пропозиції!

Меблі та обладнання для перукарні і салону краси

Від якості перукарського обладнання залежить успіх будь-якої процедури, а комфортні меблі забезпечують клієнтам затишок і приємне проведення часу. Як перше, і друге впливає відвідуваність салону, величину потоку клієнтів, репутацію закладу, одержуваний прибуток.

  1. Будь-яка стрижка вимагає попереднього миття голови, тому перукарська мийка – незамінний елемент обладнання для салонів краси в Україні. Особливо популярні мийки з кріслом – вони зручні, функціональні та дуже комфортні для клієнтів. Зрозуміло, мийка з кріслом коштує дорожче, але в результаті стає вигіднішим придбанням.
  2. Перукарське крісло – основне обладнання для салонів краси. Від правильного вибору крісла залежить багато чого: зручність роботи майстра, комфорт клієнта під час тривалих процедур, затишна обстановка у приміщенні. У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати перукарське крісло зручної конструкції, з різними додатковими функціями, відповідного кольору, з красивою та практичною оббивкою. В онлайн-каталозі розміщені якісні фото та детальні описи, що дозволяють отримати повну інформацію про кожну модель крісла.
  3. Перукарі та барбери використовують у роботі безліч інструментів, аксесуарів, косметичних засобів, які потрібно десь зберігати. Щоб зручно розмістити і завжди мати під рукою фени та ножиці, шпильки, гребінці, бігуді та інше, вам знадобляться меблеві стійки та спеціальні візки, які можна перевозити.
  4. Стілець майстра в салоні краси – ще один необхідний предмет меблів. Він повинен бути максимально функціональним – з регульованою спинкою та висотою сидіння, зручним, компактним, естетично привабливим.

Перукарське обладнання для салонів краси: нюанси вибору

Меблі та обладнання варто вибирати на ранніх етапах облаштування салону, щоб врахувати не лише функціональні можливості, але й зручність, дизайн, раціональне зонування.

Реальність така, що підбираючи обладнання для перукарень, доводиться відштовхуватися від характеристик та особливостей приміщення – власного чи орендованого. У багатьох випадках його потрібно попередньо підготувати – зробити хоча б мінімальний косметичний ремонт з урахуванням розподілу зон та майбутнього розміщення меблів.

Для правильного зонування потрібно визначити заздалегідь, які послуги надаватимуться в салоні, передбачити не тільки робочі зони, а й місця очікування для відвідувачів (а в ідеалі також ресепшен, роздягальню, дитячу зону). Ретельно розпланувавши організацію простору, ви зможете швидко визначити, які меблі та обладнання варто придбати, щоб вирішити всі поставлені завдання.

Де купити обладнання для перукарні або салону краси

Придбати все, що потрібно для перукарні, барбершопу чи салону краси ви можете у нашому інтернет-магазині Profi perukar. На обладнання та перукарські інструменти ціни цілком доступні, а їхня висока якість підтверджена сертифікатами. До ваших послуг зручний онлайн-каталог з якісними фото та детальними описами, а також допомога наших спеціалістів, отримати яку можна за телефоном. Доставка товарів здійснюється до всіх населених пунктів України, а також до інших країн. Звертайтеся будь-коли, разом ми створимо ідеальний салон краси!

Вгору