Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Інструменти для заточування кігтів

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Пилки та гриндери для заточування кігтів

Гриндер для кігтів є безпечним електричним пристосуванням для собак чи інших тварин. Це свого роду кігтеточка, яку можна використовувати разом із кігтерізкою механічного типу. За допомогою гриндера можливе обточування гострих кутів пазурів тварини. Даний прилад передбачає наявність насадки-валика, яка сприяє сточуванню та шліфуванню кігтя. Насадка має абразивну основу та ковпак з наявністю отворів. За рахунок ковпачка пил, що з'являється в процесі шліфування, не розлітається на всі боки.

Критерії вибору інструменту гриндера

Перед тим як купити гриндер для кігтів собак або котів, слід визначити власні потреби. Електричний кігтеріз повинен зручно лежати в руці, а також тихо працювати, щоб не злякати тварину. Вибираючи гриндер, слід ознайомитися з різновидами даних інструментів, звертаючи увагу на низку таких моментів:

  1. Швидкісний діапазон. Перевагу рекомендовано віддавати гриндеру з кількома швидкісними режимами. Для великих собак не варто купувати інструмент, який передбачає низьку швидкість роботи. Кількість обертів за хвилину інструменту визначає тривалість процедури. Для основного спилювання слід використовувати високу швидкість, для обробки країв та шліфування задирок - низький швидкісний режим. Під низькою швидкістю мають на увазі 5400 оборотів за хвилину, а під високою - 9000.

  2. Рівень шуму. Пилка для кігтів собак або кішок повинна працювати максимально тихо, щоб не злякати домашнього улюбленця у процесі процедури. Для того, щоб вибрати оптимальний варіант, слід ознайомитися з декількома моделями, віддаючи перевагу найменш гучному варіанту. Характеристики шуму позначаються децибелах. На шумній вулиці цей показник відповідає 70 дБ, а в тихій кімнаті – 40 дБ. Цими параметрами слід керуватися при виборі інструменту.

  3. Функціональні особливості. Якщо ви є власником кількох вихованців, доцільно буде вибрати гриндер для собак і котів з наявністю знімних насадок різних за розміром.

  4. Вид насадки. Найбільш доцільним варіантом вважається насадка камінь. Насадка з каменю, що має акуратне і дрібне покриття, передбачає тривалий термін служби.

  5. Робота акумулятора. Для деяких моделей характерна робота протягом 4 годин без необхідності зарядки, а є варіанти, які можуть функціонувати близько 10 годин. Зручними і практичними є гриндери, які працюють від батарейок.

  6. Зручне використання. Вибирати прилад потрібно відповідно до розміру руки. Оптимальною вагою інструменту є показник 160 г. Занадто важкий пристрій сприятиме швидкій втомі руки.

Зручною функціональною особливістю гриндера є наявність підсвічування. У процесі процедури оброблювана область освічуватиметься. Наприклад, таку характеристику має бездротова кігтеточка гриндер Moser.

Пилка для кігтів собак та котів: особливості

Пилка для кігтів кішок та собак - це аксесуар, призначений для догляду за пазурами тварин. Даний інструмент використовується після підрізання кігтів тварини, дозволяє позбутися нерівностей, зазубрин та бороздок після процедури. Пилка для тварин має двосторонню абразивну поверхню. Перший етап - грубіша, другий - дрібнодисперсна основа для фінальної обробки. Також цей девайс можна використовувати в тандемі з гриндером.

Компактний розмір і форма у вигляді лапки дозволить зробити процедуру швидко.

Купити гриндер для тварин

В інтернет-магазині Profi-Perukar представлений широкий вибір найкращих інструментів для грумінгу від надійних торгових марок. На нашому сайті можна замовити пуходерки для собак за доступними цінами в Україні. У каталозі представлений зручний бездротовий гриндер Moser з 4-ма насадками в комплекті - це універсальна модель, яка підійде як кішкам, так і собакам. Для фінальної обробки на сайті є пилки для тварин. Всі інструменти дозволять доглядати за вашим улюбленцем якісно та швидко.

Вгору