Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Все для грумінгу

Коли в будинку з'являється чотирилапий друг, власник бере на себе велику відповідальність за тварину. На господаря собаки покладаються такі обов'язки як виховання, своєчасний вигул, забезпечення правильного догляду та повноцінного харчування. Важливо не ігнорувати щоденні процедури та інші заняття, які допоможуть тварині почуватися здоровою та бадьорою. Приладдя для грумінгу допоможе у догляді за твариною і подарує щастя власнику.

Все для грумінгу: особливості

Грумінг є більш значущою процедурою, ніж може здатися на перший погляд. Також є не просто банальною стрижкою тварини, а справжнім комплексом заходів, що сприяють доглянутому зовнішньому вигляду тварини. Грумінг – це комплекс дій, призначених для різних порід собак.

Такою послугою користуються багато господарів із різних причин. Деякі собаки, таким чином, готують до виставок, також за допомогою грумінгу створюються оригінальні образи для вихованців.

Грумінг можна поділити на кілька видів у вигляді гігієнічного, домашнього, виставкового, креативного. Для кожного варіанта характерні певні процедури, що виконуються за допомогою використання спеціальних пристроїв. Купити все для грумінгу та все для салонів краси за вигідною ціною пропонує інтернет-магазин Profi Perukar, на вітринах якого представлений широкий вибір товарів для догляду за домашніми тваринами.

Під професійним грумінгом, до якого також можна віднести виставковий та креативний, маються на увазі гігієнічні та косметологічні процедури у вигляді стрижок, триммінгу, догляду за шкірними покровами тварини тощо. Залежно від особливостей та типу породи, а також побажань власника план грумінгу визначається в індивідуальному порядку.

Товари для грумінгу: різновиди

Для виконання доглядових процедур потрібне спеціальне обладнання. Все для грумінгу можна купити в інтернет-магазині Profi Perukar. На сторінках нашого онлайн каталогу представлені наступні групи товарів:

  1. Кігтерізки представлені декількома різновидами: гільйотинні моделі, сікатори, гриндери. Для цих інструментів характерне безпечне та безболісне функціонування. Завдяки використанню гільйотинної моделі можливе обрізання кігтів тварин маленьких та середніх порід. Секатор використовується для виконання гігієнічних процедур у великих порід. Використовуючи гриндер, можна виконати шліфування пазурів.
  2. Масажні рукавички – це справжнє задоволення для вихованців, призначені для вичісування вовни.
  3. Механічні та електричні види машинок для стрижки. Для більшості пристроїв характерний низький рівень шуму, що особливо важливо для тварини.
  4. Широкий вибір тримерів.
  5. Фурмінатори. Пристосування дозволяє вичісувати відмирають волоски підшерстка. При регулярному використанні машинки результатом є запобігання появі паразитів і захворювань на шкірних покровах тварин.
  6. Ковтунорізки. Завдяки горизонтальній і вертикальній моделі можливе акуратне розрізання сплутаних волосків.

Також у нашому асортименті представлений широкий вибір гребінців, щіток та інших пристосувань для грумінгу, а також обладнання перукарських салонів краси. Вся продукція відрізняється високою якістю, простим та безпечним використанням.

Вигідно купити все для грумінгу в Україні

Якщо вас цікавить техніка для перукарень тварин, рекомендуємо посидіти інтернет-магазин Profi Perukar. У нашому каталозі ви знайдете різноманітні інструменти для грумінгу собак за доступними цінами.

Інструмент для грумінгу - це відмінний спосіб самостійно створити оригінальний і доглянутий зовнішній вигляд свого улюбленця.

Вгору