Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Запчастини, аксесуари до техніки та догляд

Кожен перукар знає, що машинка для стрижки є важливим та затребуваним інструментом для даної професії. Таке пристосування можна використовувати і в домашніх умовах для того, щоб виконувати нескладні стрижки та роботи окантовки. Якщо у вашому арсеналі є множинні додаткові комплектуючі та запчастини на машинку для стрижки, можливий широкий спектр робіт за допомогою цього пристрою.

Машинки для стрижки: різновиди

Для правильного вибору спеціальних насадок та змінних ножів для перукарського пристрою, рекомендуємо ознайомитися з різновидами машинок для стрижок:

 1. Професійна. Цю категорію можна охарактеризувати потужними та надійними пристроями з усіх представлених у сучасному асортименті. Відмінною особливістю є широкий функціонал та висока вартість, у тому числі і на супутні види комплектуючих.
 2. Напівпрофесійна. Для таких пристроїв характерна менша потужність, в порівнянні з професійними пристроями, але, незважаючи на це, напівпрофесійні машинки користуються популярністю серед професіоналів у цій галузі. Комплектуючі для машинки для стрижки напівпрофесійної моделі можна купити за нижчою ціною порівняно з запчастинами для професійних пристроїв.
 3. Аматорська. Така модель стане найбільш бюджетним та актуальним варіантом для домашнього використання.

Різновиди аксесуарів та запчастин для машинок

Насамперед у всіх машинках для стрижок ламаються та губляться запчастини у вигляді змінних насадок, завдяки яким можна виконати плавний перехід та ідеальну стрижку. Купити все для перукаря пропонує інтернет-магазин Profi Perukar, зокрема запчастини та аксесуари для машинки для стрижки волосся. В асортименті нашої компанії представлений широкий вибір наступних комплектуючих:

 • змінні ножі, що відрізняються довжиною;
 • додаткові насадки, з яких можна виконувати різні стрижки;
 • олія для машинки допоможе виконати своєчасну профілактику від поломки;
 • різноманітність гігієнічних спреїв, які мають антибактеріальний ефект;
 • пристрої у вигляді змінних акумуляторів;
 • підставки для змінних ножів, що сприяють забезпеченню порядку на робочій зоні та зручному зберіганню додаткових пристроїв;
 • мотори для машинок;
 • підставки для перукарських пристроїв;
 • адаптери у вигляді змінних проводів із наявністю штекера;
 • тримачі ножів;
 • охолодні види мастил.

Де придбати запчастини для машинки для стрижки волосся в Україні

Широкий вибір спеціалізованих запчастин для машинок для стрижок представлений в інтернет-магазині Profi Perukar. У нас можна отримати професійну консультацію та замовити обладнання для салону краси за вигідною ціною від відомих виробників.

У нашому каталозі представлені не тільки змінні деталі для перукарень, але також і всілякі засоби, інструменти та техніка для волосся. Діє оперативна доставка територією України.

Вгору