Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Дезинфекція інструменту

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Засоби для дезінфекції інструментів і поверхонь у перукарнях

Обробка поверхонь та інструментів, що використовуються в салонах краси, є вимогою санітарних норм. Це важлива процедура, під час якої використовується спеціальний дезінфікуючий розчин, який запобігає передачі шкідливих вірусів, мікробів і грибків наступним клієнтам. Правила дезінфекції обов'язкові до дотримання, оскільки від цього залежить здоров'я і життя людей.

У процесі роботи не виключена ймовірність випадкового порізу ножицями, пошкодження прищика машинкою для стрижки. Під час контакту з кров'ю передаються небезпечні віруси і мікроби, тому обробка інструментів має особливе значення. Ця процедура в салонах краси складається з таких етапів:

 1. Усунення бруду, який накопичився. Для очищення застосовують миючі засоби та щіточки.

 2. Дезінфекція. Засіб для дезінфекції інструментів допоможе знищити патогенні мікроорганізми. У продажу представлені концентровані рідини та спеціальний дезінфікуючий спрей.

 3. Промивання. На цій стадії видаляються залишки дезінфекційного розчину.

 4. Сушіння. Досить простий заключний етап.

Магазин Profi-Perukar пропонує широкий асортимент засобів для якісної та швидкої дезінфекції рук, професійних інструментів, робочих поверхонь. Вартість товарів є доступною.

Популярні види дезінфікуючих засобів для перукарень

На абсолютно всіх інструментах, які використовують майстри салонів краси, накопичуються бактерії. Вони легко можуть потрапити на волосся або шкірний покрив будь-якої людини. Простого миття в проточній воді після кожного використання і очищення від забруднень за допомогою щітки недостатньо. Також потрібна дезінфекція із зануренням інструментів у розчин або розпиленням засобу по робочій поверхні. В ідеальних випадках предмети ще й стерилізують. На нашому сайті ви зможете замовити такі види товарів:

 1. Концентрат для дезінфекції інструментів. Найбільш економічний варіант дезінфекційних засобів, які випускають у тарі об'ємом 1-5 літрів. Такий розчин дозволено використовувати для проведення обробок різних поверхонь із пластику, сталі, скла.

 2. Спреї. Засоби у вигляді аерозолів призначені для дезінфекції меблів. Крім того, дезінфікуючий спрей для поверхонь наносять на найчастіше використовувані девайси, такі як гребінці, щітки, перукарські ножиці для стрижки.

 3. Рідина для дезінфекції інструментів. Застосовуються для поточних, остаточних і профілактичних дезінфекцій з метою очищення від бактерій, грибків і вірусів.

Щоб підібрати найбільш вдалі засоби в кожному окремому випадку, рекомендовано ознайомитися з ключовими моментами, про які розповімо далі.

Дезінфекція інструментів у перукарнях і салонах краси: вибір засобів для санобробки

Дія сучасних хімічних речовин, які були розроблені для дезінфекції інструментарію, спрямована на знищення патогенної флори. Фактично забезпечується стерилізація, але без застосування високих температур. Обробка з використанням спеціальних засобів незамінна в тих випадках, коли поверхні не можуть бути стерилізовані термічно.

Сучасні розчини для дезінфекції інструментів, які використовують у перукарнях і косметологічних салонах, мають комплексний вплив:

 • забезпечення очищення від забруднень;

 • усунення патогенних мікроорганізмів;

 • запобігання росту і розмноженню бактерій, вірусів, грибків.

Асортимент дезінфектантів для інструментів для манікюру і педикюру просто вражає, тому важливо ознайомитися з ключовими моментами, на які варто звернути увагу в процесі вибору:

 1. Склад. Речовини повинні відповідати стандартам якості, актуальним нормам законодавства. Цей нюанс дуже важливий для забезпечення безпеки клієнтів і майстрів. Також склад безпосередньо впливає на ефективність засобу.

 2. Дія. Продукти повинні справлятися зі всілякими типами збудників.

 3. Безпека для інструментів. Дезінфікуючі засоби для перукарень не повинні агресивно впливати на матеріали, вступати в хімічні реакції з пластиком, провокувати корозію металів.

Також має значення виробник. Переважними є надійні бренди, які відповідають за якість продукції.

Де купити розчин для дезінфекції перукарських інструментів?

У магазині Profi-Perukar ви неодмінно знайдете ефективний засіб для дезінфекції інструментів манікюру, а також перукарських пристосувань. Крім хімічних речовин, у каталозі представлені різноманітні контейнери для стерилізації та ємності для дезінфекції інструментів, які необхідні для замочування аксесуарів.

Якщо у вас є питання або виникли труднощі з вибором, ви можете зв'язатися з менеджерами нашого магазину у зручний для вас час. Фахівці підберуть оптимальні продукти, швидко оброблять замовлення і підготують його до відправлення.

Вгору