Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Щітки для змітання волосся

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Змітки для волосся

Кожен клієнт, який опинився в перукарні або салоні краси, хоче отримати бажаний результат: нова зачіска, стрижка або фарбування. Однак і сам процес перукарської процедури відіграє важливу роль. Все тому, що в салон, де витримуються всі стандартні вимоги щодо гігієни, робочої зони і самого перукаря, хочеться повертатися знову і знову. Кожен майстер повинен мати відповідну уніформу або хоча б фартух. Одяг клієнта необхідно захистити від засобів, що використовуються, та залишків волосся за допомогою спеціальної пелерини або пеньюару. При порушенні цих базових вимог перевагу слід надати іншій перукарні.

Ці моменти багато в чому визначають комфорт клієнта. Крім цього, в салоні повинні бути різні речі, у тому числі і щітка для змітання волосся.

Критерії вибору щітки змітки

Змітка перукарська використовується для того, щоб прибрати частинки волосся з шиї, обличчя та зони декольте клієнта. Перевагу рекомендовано надавати варіантам з якісним ворсом. В основному щітки виготовлені з натурального чи штучного матеріалу. Основою першого варіанта виступає козяча шерсть, а для виготовлення штучного ворсу використовується нейлонова щетина. Незалежно від обраної моделі, кожен вид передбачає надійно закріплені волоски, добре справляється зі своєю функцією.

Перукарське приладдя має пластикові або дерев'яні ручки. Ворс, який використовується для виготовлення перукарських зміток, не сприяє алергічним реакціям. Деякі варіанти можуть додатково використовуватися для нанесення пудри, тому мають спеціальну ємність, розташовану в ручці приладу.

Щітка для змітання волосся після стрижки може мати плоску або округлу форму. За допомогою плоских варіантів можна не тільки змітати залишки волосинок, але також наносити маски. За допомогою округлих аксесуарів можна наносити пудру та видаляти обрізки волосся.

Пензлик для змітання перукарський: переваги виробу

До переваг щітки змітки можна віднести:

  • доступні ціни на перукарські аксесуари;

  • гарні дизайни;

  • тривалий термін служби;

  • наявність м'якого та щільно набитого ворсу;

  • дбайливий догляд за клієнтами.

Щітка для змітання волосся є необхідним допоміжним інвентарем для кожного перукаря. Допоміжне приладдя відрізняється не тільки дизайнами, але також матеріалами, розмірами та кольорами. Щоб зробити акцент на професіоналізмі салону та високому рівні, багато власників замовляють щітки-змітки для перукаря зі своєю фірмовою символікою.

Змітка для волосся: купити в інтернет-магазині Profi Perukar

У спеціалізованому магазині Profi Perukar представлений широкий асортимент гребінців, щіток, ножиць та іншого приладдя для перукарської майстерності. Вибираючи щітку змітку перукарську, важливо звернути увагу на якість моделі. Перевагу рекомендовано віддавати варіантам із добре закріпленими ворсинками.

На сайті нашого онлайн-магазину можна замовити бігуді для волосся і щітку-змітку в різних дизайнах та розмірах, а також затискачі перукарські за вигідною ціною. Широкий вибір товарів дозволить вибрати оптимальний варіант для кожного перукаря.

Вгору