Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Професійні ножиці для стрижки

Перукарські ножиці

Якісні перукарські інструменти важливі, як і майстерність перукаря, а якщо точніше, то без перших не буває другого. Професійні пристрої допомагають майстру втілити задумку в реальність, забезпечують зручність роботи, від якої залежить успішний результат.

Основний професійний перукарський інструмент – ножиці для стрижки волосся. Вони повинні бути професійними, якісними та довговічними, але при цьому не надто бити по гаманцю.

Вигідно купити ножиці перукар може в інтернет-магазині Profi Perukar. В онлайн-каталозі представлений широкий асортимент перукарських інструментів для вирішення різних завдань, а ціна та якість наших товарів вас неодмінно порадують!

Якими бувають перукарські ножиці

Професійні ножиці для стрижки бувають прямими та філіровочними - кожен із цих видів вирішує свої завдання.

  1. Прямі ножиці - служать для точного точного зрізу, ковзного зрізу, окантовки. Їхні леза можуть бути різної довжини - універсальні (14 см), подовжені (від 15 до 17 см), короткі (від 10 до 12 см). Універсальні ножиці підходять для різних стрижок, подовжені частіше використовуються на довгих локонах, укорочені - на жорсткому волоссі, вусах і бороді.
  2. Філірувальні - за допомогою їх можна прибрати зайвий об'єм і проредити волосся, надаючи стрижці природності. Філірування дозволяє полегшити волосся, підняти його біля коріння, зробити слухняним. Моделі для філіровки оснащені спеціальними зубцями, від висоти та товщини яких залежить кінцевий результат.

Професійні ножиці для стрижки: на що звернути увагу під час вибору

Хороші ножиці для перукаря можна купити в спеціалізованому магазині обладнання для салонів краси. При виборі звертайте увагу на наступні моменти:

  1. Ергономічність. Перукарські ножиці мають бути зручними, щоб руки майстра не втомлювалися. Можна вибрати інструмент із симетричними, наполовину зміщеними або злегка зміщеними ручками.
  2. Матеріал виготовлення. Найкращим варіантом є ножиці для стрижки з вуглецевої сталі з хромованим, нікелевим, титановим покриттям.
  3. Кут заточування. Інструменти з меншим кутом заточування більш гострі, однак оптимальний кут залежить від конкретної моделі. Наприклад, прямі ножиці перукарські професійні мають кут заточення п'ятдесят градусів.
  4. Конструкція. Важливо, щоб ножиці з будь-якого становища плавно відкривалися та закривалися. Дуже зручно, якщо вони оснащені гвинтом, що регулюється.

Крім того, вибираючи інструмент, враховуйте особливості стрижок, з якими ви працюєте найчастіше.

Де купити перукарські ножиці

Перукарські інструменти та чоловічу косметику купити онлайн можна у нашому інтернет-магазині Profi perukar. На професійні перукарські ножиці для стрижки ціни цілком доступні, що дозволяє придбати одразу кілька потрібних моделей. До ваших послуг прямі та філірувальні ножиці, варіанти для правшів та шульг, вироби зі змінними кільцями, різною довжиною лез та різним розташуванням ручок. За потреби наші менеджери допоможуть вам вибрати оптимальний варіант перукарських ножиць або інших інструментів.

Вгору