Барберський, Грумерський та Перукарський магазин
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Витяжки для манікюра

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Витяжка для манікюру

Створення манікюру є трудомістким процесом, що потребує наявності спеціалізованого обладнання. Не обійтися майстрам нігтьового сервісу без витяжки для манікюру, яка допоможе підтримувати чистоту робочого місця. Важливість пристрою вийшла на рівень стандартних наборів приладдя, манікюрних ножиць, пилочок, витратних матеріалів, що впливають на безпеку і якість робіт. Компактні апарати переважно використовують у процесі нарощування нігтів і їхньої подальшої корекції.

Витяжка манікюрна ефективно збирає найдрібніші частинки, які не тільки забруднюють простір, а й становлять небезпеку для здоров'я, оскільки вони виступають потужними алергенами. Потрапляючи в легені, опил здатний провокувати алергічні реакції, призводити до інших серйозних патологій, тому не варто забувати про організацію достатнього захисту.

Витяжка для манікюру професійна: особливості роботи

Відмінними рисами пилососів для манікюру є компактний розмір, простота і зручність у використанні. Принцип роботи аналогічний побутовим приладам, достатньо лише підключити витяжку до джерела живлення. Стандартна модель складається з пластикового корпусу, під яким розташовано невеликий вентилятор, електродвигун і ємність для сміття. Максимальна швидкість обертання лопатей – 3000 об/хв. Для захисту від потрапляння сторонніх предметів передбачена спеціальна решітка. Найдрібніші частинки потрапляють у спеціальний мішок через протипилове кільце. При наповненні його необхідно очищати або міняти на новий.

Основні види манікюрних витяжок

Пристрої відрізняються за різними критеріями: вартістю, продуктивністю, способом встановлення. Основні види:

  1. Настільні. До цієї категорії входять бюджетні моделі, які являють собою мініатюрні підставки з вбудованим вентилятором. Настільна витяжка для манікюру є компактною, тому її можна без зусиль брати на виїзд до клієнта.

  2. Вбудовувані (врізні). Монтаж апарату здійснюється в стільницю, завдяки чому збільшується робоча зона. Майстер отримує прекрасну можливість виконувати всі процеси на рівній поверхні з максимальним комфортом. Для найбільш акуратного монтажу рекомендовано придбати спеціальний стіл з готовим отвором.

Найпотужнішими є підлогові витяжки для манікюру, проте їх обирають вкрай рідко. Апарати займають багато місця, мають неакуратний вигляд, вимагають істотних витрат на оплату електроенергії. Крім того, вартість підлогових моделей досить висока.

Магазин Profi-Perukar пропонує купити витяжку для манікюру вбудовану універсальну, яка сумісна з більшістю конструкцій столів майстрів.

Важливі критерії вибору витяжки

Вибираючи пилосос для манікюру, рекомендовано звернути увагу на такі моменти:

  1. Потужність. Від цього параметра залежить частота обертання лопатей, рівень шуму пристрою. Більшість моделей середнього і високого цінового діапазону оснащені регулятором потужності.

  2. Кількість вентиляторів. У витяжці може бути від одного до трьох вентиляторів, залежно від чого змінюється площа всмоктування.

  3. Обсяг пилозбірника. Розмір резервуара підбирається з урахуванням потоку клієнтів.

  4. Наявність дисплея. Екран необхідний для відображення основної інформації та виставлення таймера на потрібний час (5, 10, 20 хвилин). Спрощені моделі витяжок-пилососів вмикаються і вимикаються за допомогою спеціальної кнопки.

  5. Наявність вбудованої підсвітки. Пристрій забезпечує хорошу видимість у темній кімнаті.

  6. Наявність знімного ліхтарика. Більш практичний варіант, порівняно з попереднім.

  7. Наявність фільтра. Такі витяжки манікюрні здатні втягувати найдрібніший пил, а також запахи і хімікати.

У продажу представлені витяжки найрізноманітніших кольорів. Моделі можуть мати прямокутну, квадратну або округлу форму. За бажанням можна вибрати ультракомпактний або габаритний пилосос для манікюру з міцного пластику або металу. Максимально комфортними є моделі з м'якою оббивкою.

Де недорого купити витяжку для манікюру з доставкою?

У магазині Profi-Perukar можна купити витяжку манікюрну, фени, баф для нігтів та інші важливі пристосування відмінної якості за доступною ціною. Кожен товар має детальний опис і фото, щоб ви без зусиль могли зробити правильний вибір. У нас є пропозиції для домашнього використання, а також для салонів, які задовольнять абсолютно будь-які вимоги. Усі позиції доступні з оперативною доставкою.

Вгору