Дівчата завжди прагнуть виглядати привабливо, особливо перед важливими заходами. Не обов'язково для того, щоб підготуватися до свята або побачення, потрібно йти в перукарню. Можна самостійно зробити красиву завивку в домашніх умовах. Для цього знадобиться плойка для волосся конусна і трохи вільного часу.

У чому перевага конусної плойки?

Така техніка для створення локонів вирізняється масою переваг, основні з них:

  • покриття високої якості, не чинить негативного впливу на локони;

  • електроприлад нагрівається рівномірно і швидко;

  • невелика маса інструменту;

  • можна надати об'єму зачісці;

  • можна самостійно вибрати потрібну температуру.

Конусні щипці для завивки волосся застосовують при встановленні певного температурного режиму. У магазині можна підібрати модель потрібного діаметра.

Для чого потрібна конусна плойка?

Конусоподібний стрижень приладу дає змогу зробити м'які, плавні кучері різного розміру. Пристрій працює за простим принципом – висока температура впливає на структуру пасм. Щипці використовують для укладки тонкого, слабкого, неслухняного волосся. Така зачіска тримається тривалий час навіть без використання фіксувальних засобів.

Конусна плойка – незамінний інструмент для завивки, надання об'єму біля коріння, укладання чубчика в стилі pin-up.

Чим відрізняється конусна плойка від звичайної?

Інструмент конусоподібної форми оснащений витягнутим конусом, який розширено від початку до кінця. На таких моделях немає щипців, як на звичайних. Щоб самостійно використовувати прилад, краще потренуватися, адже щоб вийшов акуратний результат, потрібно самостійно тримати інструмент і край локона. Для зручності можна використовувати терморукавичку.

Як користуватися?

Краще перед початком роботи з плойкою придбати термозахисні рукавички і засіб для термозахисту. Якщо локони здорові та міцні, їх можна накрутити, встановивши температуру на 200 градусів. Якщо волосся пошкоджене або ослаблене, не варто крутити його, якщо пристрій розігрітий вище 170 градусів. Перед завивкою потрібно вимити і висушити волосся, нанести на нього термозахисний спрей або крем. Тримати локон на конусі потрібно 3-5 секунд, якщо менше − волосся не накрутиться, а більше − пошкодиться.