Шейвер і електробритва – це інструменти, за допомогою яких можна видалити волосся на тілі та на обличчі. Кожен із цих девайсів відрізняється низкою плюсів і мінусів. Щоб підібрати інструмент, який буде ідеально виконувати покладені на нього вимоги, необхідно заздалегідь вивчити їхні відмінності та особливості.

Шейвер: що це таке, особливості використання, функціональність

Шейвер – інструмент, який за своєю функціональністю схожий на сіткову бритву. Його конструкція включає в себе ніж, електричний мотор і металеву сіточку.

Щоб зрозуміти, чим відрізняється шейвер від електробритви, необхідно ознайомитися з принципом його дії. Завдяки наявності сітки, волоски в процесі гоління піднімаються, і ніж зрізає їх максимально близько до шкіри. Це дає приголомшливий результат − шкіра після видалення волосся гладенька, окантовочні лінії рівні, чіткі, форма бороди або зачіски ідеальна.

Шейвер дає можливість виконати такі процеси:

 • ідеально поголитися;

 • висувним тримером підстригти волоски до потрібної довжини;

 • створити чіткий, рівний контур;

 • прорідити вуса або бороду.

Серед основних переваг шейвера варто відзначити:

 • забезпечення ідеального гоління;

 • можливість швидко поголитися без додаткової підготовки;

 • чоловіча косметика для гоління у вигляді кремів, гелів і пінок не потрібна;

 • мінімізовано шанси порізатися.

Якщо необхідно підібрати електробритву для подорожей або відряджень, краще зупинитися на шейвері. Такий девайс компактний, зручний і простий у використанні.

шейвер що це таке?

Застосування шейвера

Більшість майстрів барбершопів щодня використовують шейвер для гоління у своїй роботі, за його допомогою бороді або вусам надається акуратна форма, проріджується щетина. Перукарі застосовують такий тип інструменту для окантовки зачіски на фінальному етапі.

Тим, кому важливо завжди мати ідеальну зачіску, варто придбати шейвер. Так, можна самостійно підправити лінії та мати доглянутий вигляд до відвідування майстра.

Електробритва: переваги

Електробритва – це пристрій, який користується попитом уже багато десятиліть. З його допомогою можна не тільки збрити щетину на обличчі. Сучасні електробритви оснащені:

 1. Тримером. Для видалення довгих волосків, для коригування форми вусів і бороди.

 2. Подвійними лезами. Для вирівнювання зачіски, бороди, вусів.

 3. Насадками. Можна зробити коротку чоловічу стрижку або підрівняти зачіску після відростання волосся.

 4. Системою автоматичного очищення. Леза легко очищаються, змащуються і знезаражуються.

 5. Системою вологого очищення. Можна використовувати піну, гель для гоління та інші косметичні засоби.

 6. Плаваючими головками. Леза рухаються по контуру, тому процедура гоління максимально безпечна.

Серед головних переваг електробритв:

 • універсальність − можна голитися сухим або вологим способом;

 • економія часу − можна швидко, акуратно поголитися;

 • безпека − ймовірність порізатися мінімальна;

 • компактність − можна брати з собою у відрядження або на відпочинок, але для цього краще придбати акумуляторну модель.

Що купити − шейвер чи бритву?

Що краще: шейвер чи електробритва? Сказати складно. У кожного свої вимоги до функціональності та вартості інструменту, але якщо є запит на ідеально гладке, швидке та безпечне гоління, то варто віддати перевагу шейверу. З його допомогою можна не тільки підтримувати гладкість шкірного покриву на обличчі, а й доглядати за стильною бородою або вусами. 

Для тих, хто звертає увагу на продуктивність, ідеальним рішенням буде придбання електробритви. Такий інструмент вибирають фахівці перукарень або барбершопів, яким важливо, щоб девайс безперебійно міг працювати тривалий час. Так вони мають можливість обслужити велику кількість клієнтів і не боятися, що техніка підведе в найбільш невідповідний момент.

Для того щоб шейвер або електробритва стали вірними помічниками, варто відповідально підійти до процесу їх вибору. Краще віддавати перевагу виробам від перевірених виробників, які мають велику кількість позитивних відгуків. Не варто надмірно економити на покупці, адже якісний девайс не може бути дуже дешевим. Але краще один раз витратитися і придбати довговічний, безпечний, функціональний прилад.