Перукарська професійна мийка – це один з основних елементів меблів у будь-якому салоні краси. Її використовують для виконання багатьох перукарських процедур. Складну стрижку, ламінування, фарбування, мелірування, хімічну завивку та інші процеси складно виконати, якщо в перукарні немає такої конструкції.

Де купити перукарську мийку? У каталозі нашого інтернет-магазину представлена величезна кількість таких товарів. Сучасні, функціональні моделі дають змогу правильно обладнати свій салон.

Хороша перукарська мийка: запорука якісної та зручної роботи

Обладнання забезпечує виконання кількох задач:

 1. Комфорт відвідувача. Крісло і підголівник мають бути зручними, щоб клієнту було зручно в процесі миття голови.

 2. Безпека. Виріб має бути стійким, щоб ризик травмування був мінімальним. Можна купити модель із гідромасажем, щоб розслабити м'язи клієнта, поліпшити кровообіг, настрій і загальний стан.

 3. Зручність майстра. Перукарю доводиться працювати цілий день на ногах, тому варто максимально полегшити виконання всіх робочих процесів.

Як вибрати мийку для перукарні?

Щоб купити найкращі меблі для перукарні, необхідно в процесі вибору враховувати такі нюанси:

 1. Розмір. Модель має бути універсальною, зручною для клієнтів із різною статурою. Габарити перукарської мийки, а також форму вибирають з урахуванням особливостей приміщення.

 2. Матеріал. Важливо вибирати конструкцію з міцного, надійного матеріалу, щоб вона прослужила довгий час, не втративши своєї естетичності та функціональності. Їх, як правило, виготовляють з кераміки, акрилу або нержавіючої сталі.

 3. Оснащення. Модель може бути з гідромасажером, регулятором температури або з іншими опціями. Оснащення вибирають з урахуванням потреб майстра і бюджету.

 4. Вартість. Ціни на мийки для перукарень варіюються від дешевих до дуже дорогих. Варто розуміти, що таке обладнання купують на довгий час, тому не варто надмірно економити. Бюджетний виріб може швидко зламатися або втратити свою естетичність.

найзручніша перукарська мийка

Матеріал мийки для салону краси

Компанії, які виробляють сучасні перукарські мийки, пропонують своїм клієнтам величезний асортимент моделей на будь-який смак. Різноманітність товарів такого типу дає змогу підібрати варіант, який максимально відповідатиме заявленій вартості, дизайну і технічним характеристикам.

Конструкція може бути виготовлена з:

 1. Пластика, акрилу. Відрізняються невеликою масою, доступною ціною, компактністю. Можна використовувати тільки для миття голови перед стрижкою або укладкою. У такому варіанті не можна мити волосся після фарбування або завивки – хімія і фарбувальні пігменти пошкодять поверхню.

 2. Кераміки. Практичний матеріал, з якого виготовлено більшість моделей мийок для перукарні. Простий у догляді, зносостійкий, доступний.

 3. Скла. Відрізняється стильним, презентабельним виглядом. Добре виглядає у фешенебельних інтер'єрах.

 4. Металу. Металеві вироби довговічні, надійні. Щоб поверхня не втрачала своєї естетичності, потрібно постійно витирати розводи після використання.

Також у процесі вибору мийки потрібно звернути увагу на її глибину. Для миття короткого волосся чаша може бути невеликою, а для довгого – глибокою. Тому краще віддати перевагу універсальним моделям із середнім значенням глибини.

Додаткові опції

Відповісти однозначно на запитання, скільки мийок має бути в перукарні, неможливо. Це залежить від розмірів салону, кількості майстрів і особливостей пропонованих послуг. Завдяки наявності додаткових опцій можна перетворити звичайний процес миття голови на приємне, розслаблююче проведення часу, яке клієнт точно захоче систематично повторювати. Мийки можуть бути оснащені такими опціями:

 1. Регулятор висоти. Можна вибрати положення сидіння і спинки.

 2. Масажер. Розслабить м'язи клієнта, поліпшить кровообіг.

 3. Підставка для косметичних засобів. Дозволяє майстру зручно розмістити необхідні засоби, і використовувати їх у процесі виконання процедури.

 4. Змішувач із регулюванням температури. Майстер може вибирати температуру води, не завдаючи дискомфорту клієнту.

 5. Тримач для сумок. Гість може повісити свої речі поруч із собою, не хвилюючись за їхнє збереження.

Кожна деталь має значення, тому відповідально підходьте до вибору мийки для перукарні.