Кожна представниця прекрасної статі мріє про стильну зачіску і бездоганну укладку. Часто для отримання бажаного результату дівчата вирушають до салону краси, де над їхнім образом працюють майстри. При цьому використовуються професійні інструменти. Якої марки вибрати фен – розглянемо далі в статті.

Професійний фен: якої фірми краще

Укласти волосся найкращим чином можна і в домашніх умовах, але для цього обов'язково знадобиться професійний фен. Визначальними характеристиками такого пристрою є висока потужність, надійність, гарантована якість і функціональність. Моделі мають безліч режимів, насадок і корисних функцій, підходять для роботи з різними типами волосся. Ключовим моментом є також використання якісного нагрівального елемента зі спеціальним покриттям.

JRL PRO Dryer FP2020H – пристрій нового покоління

фен jrl forte pro

JRL фен є максимально компактним і легким завдяки використанню нового типу мотора. Швидка і безпечна сушка волосся здійснюється завдяки технологічним інноваціям. До особливостей пристрою варто віднести такі моменти:

  1. Підвищена потужність. Прилад обладнано безщітковим мотором «Брустес». Показник швидкості істотно перевищує показники стандартних фенів і становить 95000 обертів за хвилину. Двигун розрахований на щоденну роботу, має тривалий термін служби. Максимальна споживана потужність мотора – 2200 Вт.

  2. Нагрівання, температурні режими. У розпорядженні майстрів і звичайних користувачів три швидкісних і три температурних режими, завдяки чому можна коригувати сушіння з урахуванням типу волосся й особливостей укладання.

Фен JRL Forte PRO FP2020H має усі необхідні якості та характеристики, які важливі для безпечного сушіння волосся з мінімальними витратами часу. Крім того, професійний пристрій дасть змогу формувати ідеальні укладки.

Gama IQ Perfetto PH6060 – революційний агрегат зі стильним дизайном без надмірностей

фен gama iq perfetto ph6060

Бренд Гама із задоволенням представляє ультралегкий, компактний пристрій чорного, білого або рожевого кольору. Фени Gama IQ Perfetto PH6060 є втіленням бажань перукарів і стилістів. Модель PH6060 славиться функціональністю і витривалістю, має такі технологічні рішення:

  1. Висока продуктивність. Фен оснащений безщітковим мотором з технологією Long Life і турбіною нового типу. Важливою перевагою двигуна є збільшений термін служби (в 3 рази більше ніж у класичних моделей). Пристрій підходить для будь-яких напрямків роботи, оскільки оснащений нагрівальним елементом потужністю 2000 Вт. Швидкість турбіни становить 110000 обертів на хвилину, а цього більш ніж достатньо для створення потужного спрямованого повітряного потоку.

  2. Режими роботи. Доступні 12 режимів, включно з 3 швидкісними режимами і 3 температурними. Холодний обдув має окрему кнопку ввімкнення.

Модель оснащена електронним керуванням. Для максимальної зручності використання є світлодіоди, які відображають використовуваний режим.

BaByliss PRO Falco BAB8550 – тихий і комфортний у роботі фен

фен BaByliss PRO Falco

Цей пристрій являє собою досконалий професійний фен, який очолив ТОП у 2023 році. Над його розробкою працювали виробники спільно з професійними стилістами. Завдяки такому тандему вдалося створити продуктивний і комфортний в роботі професійний фен BaByliss. Додатковим плюсом є мінімальний шум під час функціонування. До важливих характеристик моделі варто віднести наступне:

  1. Універсальність у використанні та підвищена продуктивність. Високошвидкісний цифровий мотор забезпечує повітряний потік, швидкість якого 244 км/год. Потужність пристрою становить 2000 Вт. Використовувати його можна для роботи з шевелюрами будь-якої довжини і текстур. Майстри відзначають відмінні результати як на каре, так і на локонах до попереку. Завдяки цьому професійний фен BaByliss PRO Falco можна сміливо назвати універсальним.

  2. Кількість режимів. Для максимальної зручності доступно 3 швидкості, 4 температурні режими і холодний обдув з окремою кнопкою. Забезпечується гнучкість у роботі, а також можливість виконання навіть найскладніших завдань.

Найкращі професійні фени, які представлені вище, бездоганно справляються зі своїми функціями. Будь-яка з моделей здатна спростити життя, заощадити час і підвищити настрій, оскільки ви отримаєте бажаний зовнішній вигляд без особливих зусиль.

Який фен краще: JRL, Babyliss або Gama – вирішувати тільки вам. Незважаючи на ваш вибір, сучасний пристрій дасть змогу без зусиль укласти волосся, позбутися статики, урізноманітнити повсякденне укладання і в будь-який момент спробувати що-небудь новеньке.