Шейвер − це спеціальний прилад, який у своїй діяльності використовують барбери. Він полегшує процес догляду за бородою, допомагає надати їй привабливості.

На доглянутих чоловіків із почуттям стилю завжди звертають увагу. Щоб волосся на обличчі мало охайний вигляд, потрібно докласти чимало зусиль. Догляд за допомогою станків, лез і тримерів забирає багато часу, а також може стати причиною появи подразнень на шкірі. Оптимальним рішенням є найкращі шейвери для гоління.

Що таке шейвер?

Універсальні моделі зовні нагадують електричну сіткову бритву. Конструктивно складаються з ножового блоку, електромотора і сітки з нержавіючого металу.

Хочете дізнатися, для чого потрібен шейвер? Інструменти незамінні для перукарів і барберів, оскільки використовуються для гоління, стрижки, корекції бороди і вусів. Шейвери на відміну від тримерів зрізають волосся дуже близько до шкіри, забезпечуючи гладке гоління. За допомогою такої портативної електробритви можна виводити чіткі лінії окантовок, здійснювати незначну корекцію форми. Найчастіше їх застосовують наприкінці стрижки або гоління, що дуже важливо для доведення результату до ідеалу.

Які основні переваги та недоліки портативної електробритви?

Пристрої мають масу переваг, серед яких варто відзначити:

 1. Відмінне гоління. Професійні електричні бритви якісно видаляють волосся на обличчі завдяки близькому приляганню ножів до шкіри. Результат приємно здивує навіть найвимогливіших представників сильної половини людства.

 2. Відсутність потреби в попередній підготовці. Для ефективного гоління не потрібно проводити специфічні дії, наприклад, розпарювати обличчя.

 3. Виключення порізів. Спеціальна захисна сітка запобігає прямому впливу ножів на шкіру, що вигідно виділяє шейвер на тлі звичайної бритви.

 4. Відсутність необхідності у використанні спеціальних засобів для гоління. Для проведення процедур не потрібні гель, піна та інші допоміжні косметичні продукти. У результаті можна істотно заощадити кошти.

 5. Мобільність. Пристрій можна сміливо брати з собою в тривалу поїздку. З ним буде максимально комфортно, оскільки шейвер працює від мережі та від акумулятора. Прилад допоможе виглядати на всі сто в будь-яких життєвих ситуаціях.

Як і будь-яка інша техніка, не позбавлені шейвери і недоліків, таких як:

 1. Незначний час заряду. Акумуляторної батареї під час роботи на повну потужність вистачить до 60-90 хвилин залежно від обраної моделі. У цьому питанні тримери мають деяку перевагу.

 2. Наявність вібрації в процесі роботи. Чоловікам із проблемною шкірою інструмент може не підійти, оскільки висока ймовірність появи подразнень на шкірі.

Останній мінус не є настільки важливим, оскільки в продажу представлено безліч моделей з мінімальною вібрацією.

Який шейвер вибрати?

Щоб прилад максимально відповідав вашим завданням, у процесі вибору рекомендовано орієнтуватися на деякі критерії. Перевагу краще віддати відомим виробникам, про яких позитивно відгукуються користувачі. До вартих уваги торгових марок варто віднести Moser, BaByliss, Wahl.

Де купити шейвер, який справлятиметься із завданнями будь-якої складності і прослужить не один рік? Безсумнівно, слід вибирати перевірені магазини, що надають сертифікати якості та гарантії на товар. В іншому випадку висока ймовірність придбати підробку, яка принесе масу неприємних моментів. Варто уникати приладів з дуже низькою ціною, оскільки хороший шейвер не може бути дешевим. До важливих характеристик пристрою відносять:

 1. Висота зрізу. У професійних моделях використовуються насадки, які дають змогу ефективно видаляти найкоротші волоски. Оптимальним є показник до 0,1 мм.

 2. Матеріал сітки. Вдалими є сплави з міцних нержавіючих металів. Важливо, щоб сітка була добре зафіксованою, ніби влитою.

 3. Ножі з подвійною ріжучою головкою. Перевагою є забезпечення максимальної гладкості шкіри. У барбершопах використовують моделі, в яких можна розбирати ножові блоки. Це необхідно для зручності заміни деталей, а також якісного очищення приладу.

 4. Ергономічність. Зручність під час роботи з шейвером має особливе значення.

Ще одним важливим критерієм являється ємність акумулятора, яка відрізнятиметься залежно від інтенсивності використання. Для особистих потреб підійдуть моделі з автономною роботою до 60 хвилин, для барбершопів знадобляться шейвери Wahl або Moser з більшою ємністю батареї.

Шейвер: як користуватися правильно?

Щоб процедура була ефективною і комфортною, варто дотримуватися такого порядку дій:

 1. Умити обличчя прохолодною водою і просушити рушником.

 2. Плавно і не поспішаючи провести по зонах, де необхідно видалити волосся.

 3. Зволожити шкіру кремом для виключення появи запалень.

 4. Акуратно очистити прилад від забруднень.

 5. Поставити пристрій на зарядку.

Для підтримки справного стану мотора, слід час від часу його змащувати.