Перші згадки про завивку волосся тягнуться з часів стародавньої Греції. Жінки тієї епохи вже використовували предмети, дуже схожі на м'які бігуді. Сучасні виробники модернізували бігуді, зробивши їх зручним і безпечним засобом для укладання.

Як ви бачите, мода на завитки пройшла крізь епохи. Власниці прямого волосся мріють про кучері. Вони допомагають створювати гармонійні романтичні образи і добре вписуються в строгий офісний стиль. Існує безліч способів завивки локонів – за допомогою фена і брашинга, щипців, стайлерів, коклюшок або завивки в салоні. Кожен із цих методів має переваги та недоліки, відрізняється за рівнем шкідливості. Регулярне нагрівання пасм може призводити до пошкодження кутикул волосинок, спричинити сухість, ламкість і сплутування.

Накручування локонів на гнучкі коклюшки – це альтернатива термічним методам отримання укладки в домашніх умовах. У цій статті ми розповімо, як накручувати волосся на м'які бігуді та дамо рекомендації щодо їх використання.

Що таке м'які бігуді?

Пристосування є гнучкими, приємними, округлими аксесуарами перукаря, виготовленими з поролону або інших м'яких матеріалів, які використовують для створення кучериків і надання об'єму. Вони менш шкідливі для волосся, ніж нагрівальні пристрої, як-от випрямлячі або стайлери, тому що не піддають шевелюру впливу високих температур.

Переваги бігуді

 • Різноманітність видів для створення кучерів будь-якої форми і розміру.

 • Зручність у використанні – підійде для новачків.

 • Безпека для прядок – виключається вплив високих температур.

 • Довготривалий результат – завивка тримається до наступного миття голови.

 • У деяких аксесуарах можна спати – завивка відбувається під час сну, і вранці не потрібно витрачати час на укладання.

м'які бігуді як користуватися?

Які бувають види м'яких бігуді?

Ці аксесуари для створення зачіски запропоновані в різних варіаціях, кожен з яких допомагає зробити локон потрібного розміру і завитка.

 • Бумеранг. Укладка на м'які бігуді займає мінімум часу і ви отримуєте прекрасний результат. Виготовляються з поролону, силікону або гуми.

 • Спіраль. Складаються з плоских смужок із силіконовим наконечником із гачком. За допомогою наконечника з гачком пасмо накручується на спіраль. За бажанням об'ємні локони можна зафіксувати лаком для волосся.

 • Плоскі. Дозволяють отримати надійні дрібні кучері, які протримаються до миття.

 • Круглі для сну. Ідеальне рішення для тих, кому зранку потрібні гарні локони.

 • Витягнуті для сну. М'які комфортні моделі, оптимальні для довгого волосся.

Чи шкідливі поролонові бігуді?

Такі вироби використовуються для створення завитків і об'єму волосся без застосування тепла, тому менш шкідливі, ніж стайлери, такі як випрямлячі або фени.

Як правильно накрутити волосся на гнучкі бігуді?

Накрутка локонів здається складним заняттям, але на практиці все набагато простіше. Ми розповімо, як користуватися м'якими бігуді та отримати зачіску вашої мрії.

 • Помити волосся і висушити феном до стану злегка вологих пасм.

 • За бажанням нанести трохи пінки або гелю для укладки.

 • Розділити волосся на пасма. Товщина прядок залежить від бажаного результату. Чим тонше пасмо – тим тонший завиток.

Скільки тримати м'які бігуді?

Від 1-2 годин або всю ніч. Залежить від густоти вашого волосся і бажаного ефекту.

Як закріпити поролонові бігуді?

Все дуже просто. У кожному наборі передбачені затискачі, що фіксують волосся після накрутки біля кореня.

Де купити м'які бігуді?

Ми розповіли, як користуватися м'якими бігуді та в чому їхні основні переваги. Звісно, цей аксесуар – це гідна альтернатива гарячим методам, але вибір залежить від вашої зручності та уподобань. Якщо ви не готові витрачати час на укладку, можна купити плойку для волосся. Це дасть змогу за лічені хвилини накрутити розкішні локони. У нашому інтернет-магазині ви легко і швидко підберете необхідні засоби і пристосування для створення зачіски з доставкою у своє місто.