Гоління – це важлива процедура з догляду за зовнішністю, без якої неможливий бездоганний результат. Безліч різних брендів випускають спеціалізовану чоловічу лінійку продукції для гоління. Пінки, гелі, креми і мило розроблені для легкого і комфортного видалення волосся, водночас не допускаючи дрібних травм і подразнень на шкірі, а також врослої щетини. Вибирати таку косметику необхідно відповідно до потреб і типу шкіри. Розглянемо докладніше, що краще для гоління: піна гель або крем.

Які бувають засоби для гоління?

У процесі збривання щетини практично неминуче відбувається травмування шкіри, виникають мікропорізи та подразнення. Кожен наступний рух бритви по шкірі без спеціального засобу негативно впливає на неї. 

Чоловіча косметика для гоління покликана створювати слизький шар на шкірі для легкого і плавного ходу бритви. До її складу входять компоненти, які сприяють розм'якшенню щетини та запобігають виникненню такої неприємності, як врослі волоски.

Мило 

Це один із найстаріших засобів, який, однак, не втратив своєї актуальності і зараз. Багато чоловіків віддають перевагу саме милу завдяки отриманню з нього густої піни. Виробники вдосконалили рецептуру цього продукту, збагативши його безліччю додаткових компонентів, завдяки яким на шкірі не залишається білого нальоту, як це було в старих зразків, а поживні речовини пом'якшують і зволожують її.

У продажу воно представлене у формі круглого бруска в коробочці. Існує і м'яка форма мила, яка користується популярністю у чоловіків. У його складі присутні натуральні олії, і воно легше і швидше збивається в піну. Перед голінням шар густої піни розподіляється по обличчю за допомогою помазка.найкращі засоби для гоління для чоловіків

Крем

Крем для гоління продається в тубах або баночках з кришкою, у нього щільна і густа консистенція, завдяки якій відбувається глибоке зволоження шкіри і волосся. Тому ці чоловічі засоби для гоління ідеально підходять для сухої та чутливої шкіри. Добре збиваються в піну, наносити їх можна як помазком, так і пальцями.

Гель

Гелі для гоління забезпечують ідеальне ковзання бритви по шкірі, створюючи захисний шар. У продажу представлені в тубах або банках. На відміну від мила і крему, не піниться, а розподіляється товстим слизьким шаром по шкірі. Завдяки легкій і прозорій текстурі може використовуватися як для класичного гоління, так і для формування чіткого контуру бороди, вусів і бакенбардів.

Піна

Піна для гоління, безумовно, завоювала популярність завдяки легкості у використанні та доступності. На відміну від мила і крему, під час використання яких потрібен певний час на збивання пінки, в балонах піна вже готова і має м'яку, повітряну текстуру. Також для її нанесення немає необхідності в покупці помазка. Цей варіант ідеально підійде для тих, хто голиться не регулярно. Завдяки піні цей процес значно прискорюється. Однак більшість представлених у мас-маркеті таких продуктів недостатньо добре змащують і зволожують шкіру, тому цей засіб не задовольнить власників сухої та чутливої шкіри.

Масло 

Олії – найкращі засоби для гоління для чоловіків, є універсальними. Їх можна використовувати як для гоління, оскільки вони забезпечують хороше ковзання бритви, так і після нього для живлення та зволоження шкіри.

Який засіб для гоління обрати?

які бувають засоби для гоління?

Процес збривання щетини є строго індивідуальним ритуалом, тому підбирати допоміжні засоби для нього теж потрібно індивідуально. При цьому слід враховувати потреби та типи шкіри. Можна виділити кілька рекомендацій, як вибрати засіб для гоління:

  1. Якщо у чоловіка немає необхідності приділяти голінню багато часу і використовувати класичні його способи, при цьому застосовуються прості станки, можна зупинити свій вибір на піні в балончиках. Вона проста у використанні, її можна купити за доступною ціною в будь-якому магазині.

  2. Якщо є необхідність зробити доглядову процедуру комфортнішою, можна зупинити свій вибір на кремі. Часу на цей процес знадобиться більше, але коли він увійде у звичку, різниця буде невелика. На відміну від пінки в балоні, цей варіант сильно відрізняється своєю консистенцією і складом. Завдяки оліям і поживним компонентам забезпечується потрібне ковзання, догляд за шкірою і приємний аромат.

  3. Якщо в чоловіка є досвід класичного гоління або є бажання спробувати цей ритуал, додати до своєї колекції всі супутні цьому засоби та прилади, у продажу є великий вибір твердого та м'якого мила для збривання щетини. Однак слід зазначити, що цей варіант на любителя і потребує певної навички.

І останнє – догляд за щетиною на обличчі можна довірити професіоналам, у цьому разі не доведеться вибирати відповідний засіб. Кожен барбершоп пропонує послугу класичного гоління небезпечною бритвою. Майстри проходять навчання цій майстерності, і це можна зробити швидко і комфортно.