Барбершоп − альтернатива звичайній перукарні чи салону краси, створена спеціально для чоловіків. Насамперед, у барбершопах роблять стрижки, голять, моделюють бороду та вуса, але також надають послуги масажу та необхідних косметологічних процедур. Такий заклад оформляють у стриманому або оригінальному стилі, який максимально імпонує чоловікам. Відповідно підбирають зручні меблі, приділяючи особливу увагу кріслам.

Якщо ви шукаєте, де в Україні можна замовити крісло для барбершопа, ласкаво просимо в наш інтернет-магазин Profi-Perukar. Тут ви знайдете якісні моделі за доступною ціною, придбати які можна з доставкою.

Як вибрати крісло для барбершопа?

Меблі для барбершопа мають бути якісними, зручними та стильними. Особливо це стосується крісел, від яких залежить комфорт клієнта і зручність барбера.

Меблі повинні мати функціональну конструкцію з можливістю фіксації спини відвідувача в потрібному положенні. Важливо звертати увагу на матеріали виготовлення, механізм регулювання, додаткові елементи, дизайн та інші характеристики.

меблі для барбершопа

Матеріали виготовлення

Від матеріалів, з яких зроблено крісло барбера, залежить його практичність, функціональність і довговічність, а також зручність використання і простота догляду. Якщо раніше найкращим варіантом оббивки вважалася натуральна шкіра, то сьогодні з'явився новий популярний матеріал − еко-шкіра. При тому, що він має всі необхідні характеристики, так ще й коштує значно дешевше. Еко-шкіра міцна і довговічна, легко чиститься і дезінфікується, має презентабельний вигляд і представлена в різноманітних дизайнах. Можна вибрати крісло для барбершопа з еко-шкіри будь-якого кольору, класично стримане або з ефектними фактурами і принтами.

Основу і раму крісла барбера зазвичай виготовляють із металу, іноді з поліуретану. Для декоративного оздоблення може використовуватися натуральне дерево.

Регулювання

Положення спинки можна змінювати і фіксувати за допомогою пневматичної системи. Найчастіше важіль регулювання розміщується в нижній частині сидіння, але бувають й інші варіанти розташування.

Регулювати висоту крісла барбера за допомогою педалі дає змогу гідравлічна система. Сидіння можна піднімати або опускати відповідно до зросту клієнта і зручного положення для майстра. Стандартні моделі в опущеному стані досягають висоти 0,5-0,6 м, відстань ходу − 0,2 м.

Спинка і сидіння

Вибираючи крісло для барбершопа, потрібно звертати увагу на розміри його основних елементів − сидіння і спинки. Стандартні моделі мають сидіння шириною від 50 см до 53 см, але бувають і більш габаритні варіанти, призначені для великих чоловіків. Наприклад, елемент шириною 58 см дає змогу комфортно розміститися клієнту з великою масою тіла. Крім того, сидіння бувають різного рівня м'якості, тому важливо вибрати найбільш комфортний варіант.

Ще один важливий критерій вибору − висота спинки крісла. Усі моделі можна умовно розділити на такі категорії:

  • з низькою спинкою − від 44 см до 47 см;

  • середньої висоти − від 48 см до 52 см;

  • з високою спинкою − 53 см і більше (найбільш зручний варіант для чоловіків високого зросту).

Підголівник

Невеликий, але важливий елемент меблів, який забезпечує комфортне положення шиї, запобігає затіканню, ломоті, втомі та хворобливим відчуттям. Підголівник особливо актуальний для тривалих процедур, коли клієнт по кілька годин поспіль перебуває в кріслі.

Більшість сучасних крісел для барбершопа мають знімні підголівники, які можна регулювати за висотою. Зокрема, вони дають змогу з максимальним комфортом здійснювати процедуру гоління, моделювання бороди тощо. У класичних конструкціях підголівник можна піднімати на п'ятнадцять сантиметрів і фіксувати положення через кожні три сантиметри.

Сходинка

Підніжка або сходинка − ще один важливий елемент зручного крісла барбера. Вона дає змогу з комфортом розташувати стопи під час стрижки або іншої процедури, запобігаючи втомі та затіканню ніг.

Найчастіше підніжка виготовляється з нержавіючої хромованої сталі. Вона повинна мати високу міцність і стійкість на випадок, якщо клієнт не просто поставить ноги, а повністю перенесе на неї вагу тіла. Для підвищення комфорту і зняття напруги з ніг сходинку можна доповнити подушкою.

де в Україні можна купити крісло для барбершопа?

На що ще звернути увагу?

  1. Для зручності барбера і клієнта стілець для барбершопа має обертатися навколо власної осі.

  2. Важлива умова вдалої моделі − висока міцність, здатність витримувати вагу до ста п'ятдесяти кілограмів і навіть більше.

  3. Оптимальний варіант оббивки − красива і практична еко-шкіра. Вона стійка до зносу, легко миється або протирається вологою ганчіркою, успішно дезінфікується, має ефектний вигляд.

Правильно підібране крісло забезпечить максимальний комфорт клієнту і зручність роботи барберу, а також стане вдалим доповненням інтер'єру. Крісло можна сміливо назвати головними меблями барбершопа і капітальною інвестицією в успіх закладу.

У нашому інтернет-магазині Profi-Perukar ви знайдете все, що потрібно для барбершопа, зокрема й перукарську мийку, за доступною вартістю в широкому асортименті.