Найкращі професійні машинки для стрижки волосся є універсальними приладами, які широко застосовуються для створення красивих зачісок. Тож не дивно, що багатьох цікавить, чи можна вибрати гарний пристрій для швидкої і ретельної стрижки? Рекомендації фахівців, а також відповідь на питання «як вибрати професійну машинку для стрижки волосся?» допоможуть придбати модель відмінної якості та заощадити на візитах до стиліста надалі.

Яку машинку вибрати для стрижки волосся: професійну чи побутову?

Практично всі виробники пропонують техніку різної направленості. Залежно від таких важливих критеріїв, як потужність і функціональність, машинки діляться на такі підвиди:

  1. Професійні. Прилади мають потужний мотор і широкий функціонал. Найчастіше їх вибирають перукарі та барбери, оскільки для їх використання потрібні певні навички. Крім того, такі машинки для стрижки Moser, Wahl, Sway, JRL та інших виробників мають високу продуктивність.

  2. Напівпрофесійні. Багато хто називає такі пристрої побутовими, оскільки вони застосовуються в домашніх умовах. Для цього особливі навички не потрібні. Ці машинки для стрижки дешевші, ніж попередній варіант. Крім того, вони мають нижчу потужність і обмежений функціонал.

  3. Звичайні. Найдешевші і малопотужні моделі, які абсолютно не підходять для системного використання.

Вибір машинки для стрижки – досить складний процес, тому щоб не помилитися, ви завжди можете звернутися по допомогу до професіоналів.

Яка машинка для стрижки волосся краща: обираємо тип мотора

При виборі побутових і професійних моделей користувачі очікують ефективної роботи і тривалого терміну експлуатації. На клас приладу, його потужність і вартість впливає конструкція девайса. Існує два види пристроїв залежно від типу внутрішнього механізму:

  1. Роторні. Відмінною особливістю є наявність потужного мотора, який має надійний захист від перегріву. Такі машинки для стрижки можна використовувати для роботи з будь-яким типом волосся. До переваг варто віднести мінімальну вібрацію, знижений рівень шуму. Наявність з'ємного ріжучого елемента дасть змогу здійснювати їхнє чищення і заміну без особливих зусиль. Без мінусів тут теж не обійтися, серед яких досить висока вартість, значна вага. Роторні типи машинок можуть бути акумуляторними і мережевими.

  2. Вібраційні. Малопотужні прилади підходять для побутового використання. Вони не зможуть працювати понад 30 хвилин без відпочинку, оскільки потрібне охолодження. Машинки легкі та недорогі, однак, створюють значний шум у процесі роботи, сильно вібрують. Крім того, вони оснащені незнімним ріжучим механізмом.

Шукаєте, де купити машинку для стрижки волосся і тример для бороди? Ознайомтеся з асортиментом магазину Profi-Perukar.

Як вибрати машинку для стрижки волосся за типом живлення?

Сучасні моделі, які представлені в продажу, бувають мережевими й акумуляторними. Для тривалого використання, наприклад, у салонах краси, рекомендовано вибрати перший варіант. Однак прилад повинен мати достатню довжину шнура, щоб не обмежувати рухи майстра. Також важливо підбирати машинку з кабелем, що обертається і не закручується під час стрижки.

Акумуляторні пристрої необхідно періодично заряджати. Більшість моделей, які представлені в продажу, є комбінованими. Це означає, що їх можна підключати до мережі, а також використовувати в автономному режимі до 50-120 хвилин. Для заряду акумуляторної батареї знадобиться близько 1-2 годин. Майстри із завантаженим графіком можуть купити машинку для стрижки професійну з двома змінними акумуляторами. Ключовою особливістю такої моделі є швидкий заряд однієї батареї менше ніж за 1 годину.

Оптимальна потужність машинки для стрижки волосся

Вибір цього параметра багато в чому залежить від ваших потреб. Для обслуговування клієнтів підійдуть роторні пристрої потужністю 20-45 Вт. Таку потужність мають Wahl машинки для стрижки професійні. Вони підходять для роботи з волоссям будь-якої довжини і густоти, не перегріваються, тому можуть працювати досить довго.

Для домашнього використання достатньо апарату невеликої потужності (до 20 Вт). Бюджетні пристрої розраховані на нетривалу роботу. Максимумом є 20 хвилин роботи за одну сесію. Цей різновид підійде для користувачів, які роблять покупку для себе і не чекають від неї великої продуктивності.

Важливі рекомендації щодо вибору

Щоб зробити вибір на користь зручного інструменту хорошої якості, варто ознайомитися з такими моментами:

  1. Для роботи з пишним і жорстким волоссям краще придбати роторну машинку для стрижки потужністю 20-25 Вт.

  2. Для побутового використання підійдуть вібраційні моделі (12-15 Вт) з кількома гребенями і лезами зі сталі.

  3. Для періодичного виконання окантовки і підрівнювання чоловічої зачіски підійде акумуляторний пристрій потужністю до 12 Вт. Людям, які постійно подорожують, краще віддати перевагу роторним моделям, оскільки вони довше тримають заряд.

Якої фірми вибрати машинку для стрижки волосся? Однозначної відповіді на це запитання немає. Усе залежить від ваших фінансових можливостей, запланованих робіт і особистих уподобань. Головне, щоб модель була якісною і надійною, справлялася з усіма завданнями, мала низький рівень шуму і вібрації, легко очищалася від забруднень.