Імідж сучасного чоловіка складається з безлічі дрібних деталей, які в сукупності створюють елегантний стильний образ. Доглянута борода і вуса мають не менше значення, ніж зачіска, тому вимагають регулярного ретельного коригування.

Правильний вибір тримера для волосся на обличчі – бороди та вусів – дозволяє виконувати повсякденний стайлінг швидко та акуратно, досягаючи відмінного результату в домашніх умовах не гірше, ніж у дорогому барбершопі.

Які функції виконує тример для стрижки?

За допомогою тримера бороді та вусам зручно придавати бажану форму. Пристрій оснащується вбудованими і змінними лезами, що дає змогу вирішувати відразу кілька різних задач:

 • видаляти волосся з обличчя повністю;

 • збривати зайві волоски, які виходять за контури бороди;

 • стригти і підрівнювати бороду;

 • прибирати зайву густоту;

 • моделювати і надавати форму;

 • робити окантовку;

 • доглядати за вусами і бровами, видаляти волоски в носі.

Порівняно з бритвами, шейверами та машинками для стрижки тримери зручніші, легші та компактніші. Це дає змогу будь-якій людині без досвіду успішно моделювати або підрівнювати бороду чи контур зачіски.

тример для бороди який вибрати?

Як вибрати тример для бороди та стрижки?

Сучасні виробники пропонують широкий вибір тримерів для бороди, даючи змогу кожному користувачеві вибрати найбільш підходящий варіант. Для початку важливо визначитися, яка саме модель вам потрібна.

Який тример краще за типом живлення: обираємо оптимальний варіант

Залежно від способу живлення, виділяють такі види пристроїв:

 1. З вбудованою акумуляторною батареєю. Дають змогу працювати без прив'язки до розетки і довжини кабелю, що особливо зручно в поїздках і подорожах. Зазвичай заряджати акумулятор потрібно протягом декількох годин, а час безперервної роботи таких моделей − до 1-2 годин.

 2. Мережеві прилади. Живляться від мережі, що передбачає залежність від розетки, але водночас забезпечує тривалу безперервну роботу без необхідності підзарядки. Оскільки мережеві моделі наділяються широким функціоналом, за вагою і габаритами вони перевершують бездротові тримери. Для зручності роботи під час покупки потрібно звертати увагу на характеристики шнура: він повинен обертатися і мати довжину не менше 180 см.

 3. Комбіновані прилади. Можуть працювати як від мережі, так і від акумулятора. Спеціальний адаптер дає змогу під'єднувати до електромережі розряджений тример Мозер чи будь-який подібний і таким чином продовжувати роботу, одночасно заряджаючи прилад.

як вибрати тример для бороди?

Матеріал виготовлення лез

Ножі для тримерів можуть виготовлятися з металу або кераміки. Металеві леза представлені нержавіючою сталлю або титаном, а також комбінованими варіантами, наприклад, сталлю з титановим покриттям. Крім того, популярні сталеві леза з алмазним напиленням і керамічні з титановим покриттям.

Найкращими варіантами вважаються ножі на основі металу або кераміки в різних інтерпретаціях. Вони роблять максимально точні, рівні, красиві зрізи без будь-яких дефектів.

Комплектація

Перш за все, звертайте увагу на кількість насадок, якими комплектується тример. Чим їх більше, тим ширші ваші можливості з моделювання та догляду за бородою. Насадки можуть бути класичними або з нестандартним ухилом − для креативного моделювання.

Крім того, в комплектації можуть бути спеціалізовані насадки − для догляду за бровами, для видалення волосків у носі або у вухах. Існують також вдосконалені моделі, оснащені тільки однією насадкою, але здатні регулювати глибину і довжину зрізу. Таким чином вона може замінити собою цілих десять різних інших.

як вибрати тример для стрижки волосся?

Дизайн

Отже, ви вирішили придбати тример для бороди та стрижки − який вибрати дизайн? Перш за все, пристрій повинен мати ергономічний корпус, оскільки від нього залежить зручність роботи. Обирайте модель, яка комфортно розміщується в руці та не ковзає під час використання. Звертайте увагу, наскільки зручно розташовані кнопки і перемикачі: важливо, щоб усе необхідне було у вас під рукою, але водночас щоб на корпусі не було нічого зайвого. Анатомічно корпус тримера має бути сумісним з вашою долонею.

Найбільш сучасні найкращі тримери часто мають додаткові функції, які забезпечують максимальний комфорт:

 • світлові індикатори;

 • шнур, що обертається;

 • функція регулювання глибини та довжини зрізу;

 • захист від проникнення вологи;

 • світлодіодний дисплей;

 • самозагострювальні леза;

 • плаваюча головка.

Якщо ви відрощуєте бороду або вуса, можете забути про ножиці, станки та бритви, адже існує більш зручний інструмент! У нашому інтернет-магазині представлені найкращі тримери − Wahl, Babyliss PRO, JRL, Sway та інших відомих брендів − для стильних чоловіків, які цінують якість і комфорт!