Невід'ємною частиною успішного старту і досягнення високих результатів у перукарстві є індивідуальні професійні навички та вміння. Проте, для повного розкриття цих навичок взаємодії з кожним клієнтом і співпраці з колегами необхідно використовувати перукарські інструменти.

Якими інструментами користується перукар?

Перш за все, для успішної, якісної та затребуваної клієнтами роботи професіоналу перукарю необхідно володіти певним інструментарієм, розмаїття якого пов'язане з різними етапами процесу стрижки.

  1. Прямі професійні перукарські ножиці для стрижки волосся є ключовим інструментом. Їх наявність необхідна, і бажано мати кілька виробів. Філіровочні ножиці також важливі для проріджування пасм, особливо під час виконання прогресивних зачісок.

  2. Фен − невід'ємна частина роботи з шевелюрою. Він використовується для створення укладки або просто для швидкого висихання волосся.

  3. Крім того, під час створення чоловічих зачісок, а також під час корекції вусів і бороди, неможливо обійтися без машинки з набором насадок різних розмірів.

  4. Існують машинки для стрижки з дротом і бездротові варіанти, останні також називаються акумуляторними. Дротові моделі підходять для роботи з великою кількістю клієнтів, оскільки вони більш стійкі під час тривалої безперервної експлуатації. З іншого боку, бездротові машинки зручніші у використанні, оскільки дають змогу вільно маневрувати, вони легші та не такі гучні.

  5. Окантовочна машинка і тример також входять до переліку необхідного інструменту для барбера і перукаря, оскільки вони використовуються для деталей, таких як стрижка волосся у вухах і носі, створюють остаточну завершеність у зачісці.

  6. У набір для перукаря обов'язково мають входити гребінці для жінок і чоловіків. Ці інструменти відрізняються між собою розмірами, щільністю зубців, оригінальним дизайном, стилем і якістю матеріалів.

  7. При створенні красивих укладок, святкових зачісок або ніжних локонів перукареві неможливо обійтися без асортименту різноманітних плойок, які допоможуть створити об'єм біля коріння або підготувати волосся до плетіння.

  8. Для вирівнювання кучерявого волосся можна скористатися не тільки випрямлячами, а й брашингами з натуральною щетиною. Для тих, хто займається фарбуванням волосся, важливо мати під рукою різноманітні пензлі для нанесення фарби, спеціальні палітри для змішування відтінків, фольгу, рукавички, одноразові накидки і фартухи, а також безліч інших аксесуарів.

Не знаєте, де купити інструменти для перукаря? Пропонуємо ознайомитися з асортиментом товарів на сайті нашого інтернет-магазину.