Серед перукарів і барберів є чимало майстрів-шульг, яким незручно виконувати стрижку стандартним інструментом, адаптованим під праву руку. Сьогодні кожен майстер за потреби може купити ергономічний перукарський інструмент, розроблений спеціально для використання лівою рукою.

Давайте розглянемо, що собою представляють перукарські ножиці для шульги: чим відрізняються від звичайних і які переваги забезпечують.

У чому відмінність перукарських ножиць для правшів і шульг?

Ножиці для перукарів-шульг можуть бути дзеркальним відображенням звичайного інструменту або виглядати практично однаково. У другому випадку ви можете не помітити різниці, якщо не знаєте, на що потрібно дивитися.

Дзеркальний варіант − це коли отвір для великого пальця розташовується на нижньому полотні виробу. У другому випадку ручка може бути точно такою ж, як і в інструмента для правої руки, але нижнє ріжуче полотно розташоване ближче до майстра, а верхнє − далі. Завдяки такій конструкції верхнє лезо не перекриває видимість і дає змогу перукареві повністю контролювати лінію зрізу.

Чому шульгам варто використовувати спеціальні ножиці?

Використовуючи правобічний інструмент, майстер-шульга може відчувати дискомфорт і необхідність докладати багато зайвих зусиль, не кажучи вже про погану видимість лінії зрізу, що негативно позначається на стрижці. Навіть якщо майстер стриже красиво такими виробами, його рука набагато швидше втомлюється.

Ергономічні перукарські ножиці для лівші забезпечують такі переваги:

  • максимальна зручність роботи лівою рукою без необхідності перенавчатися на праву;

  • якість і швидкість виконання стрижки значно підвищуються;

  • пальці не втомлюються від незвичайного положення, зап'ястя і передпліччя не напружуються;

  • лінії зрізу виходять чіткими й акуратними (філірування спеціальним інструментом також виходить більш якісним);

  • оскільки під час стрижки майстер здійснює менше тиску на ножиці, їхні леза довше залишаються гострими.

Особливо рекомендовані перукарські ножиці для шульги під час виконання близьких до шкіри зрізів, окантовочних робіт, стрижок під гребінець, а також ступінчастих стрижок. Для зменшення захвату зріз виконують зі зворотним тиском, що буває важко при різних техніках і призводить до того, що леза тягнуть і заминають волосся. Лівосторонні моделі дають змогу робити це легко і практично без зусиль, забезпечуючи якісний результат.перукарські ножиці для лівші

Сучасний вибір

Як і для правші, перукарські ножиці для шульги виготовляють зі спеціальних видів нержавіючої сталі, завдяки чому вони мають високу стійкість до корозії і довго зберігають гостроту лез. Лівосторонні моделі можуть бути прямими або філірувальними, мати різний розмір, довгі або короткі леза.

Вибираючи ножиці для виконання стрижки лівою рукою, потрібно враховувати такі моменти:

  1. Розташування лез. Якщо верхнє лезо розташоване ближче до майстра (як у стандартних перукарських виробах, розрахованих на праву руку), воно перекриває огляд лінії зрізу, що може призводити до непередбачуваних результатів. Вибирайте ножиці, у яких нижнє лезо розташоване ближче до вас, коли ви тримаєте їх у лівій руці.

  2. Зручність рукоятки. Сьогодні є багато ергономічних моделей, ручка яких спеціально адаптована для стрижки лівою рукою, що підвищує комфорт і якість перукарських послуг.

  3. Вид. Не забувайте, що крім прямих видів інструменту, в асортименті є ножиці для філірування волосся для шульг (зі спеціальними насічками на лезі для надання зачісці об'єму).

Де купити? У спеціалізованому онлайн-магазині Profi Perukar на вас чекає широкий вибір перукарських інструментів, зокрема ергономічні моделі ножиць для використання лівою рукою. Вартість виробів залежить від бренду, конструкції, матеріалів виготовлення, дизайну та деяких інших чинників. Ми пропонуємо товари для перукарів високої якості за доступною вартістю з доставкою по Україні.