Барбершопи – це не тільки місця, де чоловіки можуть насолодитися приємною атмосферою, а й центри висококласного обслуговування. Кожна деталь тут, починаючи від досвідчених майстрів і закінчуючи використовуваними інструментами, відображає перевагу сервісу. Особлива увага приділяється косметиці для барбершопів, представленій спеціалізованими лінійками продуктів.

Застосування цих засобів гарантує досягнення бажаного результату і забезпечує професійний догляд. Під час вибору та купівлі косметики незамінним помічником стає інтернет-магазин Profi-perukar. Тут представлені всі необхідні категорії засобів для салонів від провідних світових брендів.

Критерії вибору

Відвідувачі барбершопів звертаються до цих закладів, коли їм важливо виглядати на висоті. Ідеальний результат досягається лише із застосуванням професійної косметики для чоловіків, розробленої спеціально для салонних процедур. Вибір таких засобів – завдання просте, якщо дотримуватися кількох основних принципів:

  1. Віддавайте перевагу спеціалізованим брендам.

  2. Переконайтеся, що асортимент повністю відповідає послугам, що надаються у вашому барбершопі.

  3. Перш ніж зробити покупку, визначтеся з необхідним типом косметики (в каталозі можна знайти універсальні варіанти або ті, що підходять під конкретні запити).

Також слід пам'ятати, що склад чоловічої косметики для барберів може відрізнятися. Здебільшого вона заснована на натуральних компонентах, проте існують категорії продукції, що містять невелику кількість сульфатів.чоловіча професійна косметика

Яка косметика потрібна для барбершопа?

Перш за все, професійна косметична продукція для чоловіків, представлена в барбершопах, розробляється спеціально для професіоналів і, як правило, недоступна у звичайних магазинах. Вона завжди відрізняється високою якістю і містить натуральні компоненти. У списку обов'язкових засобів для кожного барбера слід виділити такі категорії:

  • для турботи про волосся і шкіру голови: шампуні, кондиціонери, тоніки;

  • засоби для укладання волосся: гелі, воски, помадки, глини та інші продукти;

  • для догляду за бородою і вусами: шампуні, бальзами, зволожувальні та живильні олії, віск;

  • для гоління: креми, олії, гелі, лосьйони;

  • чоловіча косметика для обличчя: очищувальні, поживні та зволожувальні маски, сироватки, креми, лосьйони.

Практично вся запропонована чоловіча професійна косметика також доступна для придбання клієнтам барбершопа, даючи їм змогу піклуватися про свій зовнішній вигляд у домашніх умовах. Асортимент товарів має бути різноманітним, але важливо уникати надлишку. Оптимальним рішенням буде пропозиція відвідувачам повних наборів косметики від 3-4 визнаних виробників. Цей широкий вибір буде достатнім для того, щоб зміцнити прихильність клієнтів до вашого закладу.

Вимоги

Косметика для барбершопа – це сукупність мужності, де кожна деталь дизайну стає особливістю. Водночас зміст, незалежно від конкретного продукту, являє собою елітну косметику, створену в основному з натуральних компонентів.косметика для барбершопа

Для посилення статусу барбершопа важливо бути в курсі останніх тенденцій і постійно стежити за трендами у світі чоловічого догляду. Пропонований асортимент чоловічої косметики має бути ретельно підібраний, включаючи спеціальні лінії для сухої, жирної, комбінованої шкіри, а також універсальні засоби, зроблені для широкого кола споживачів.

Крім цього, чоловіча професійна косметика має бути розділена на категорії: для зволоження, живлення, відновлення шкіри, зміцнення та відновлення волосся, а також для створення зачісок із різним ступенем фіксації. Крім того, враховано інші потреби клієнтів, з якими стикаються професійні стилісти.

Професійна чоловіча косметика для барбера є невід'ємним елементом, нарівні з іншим обладнанням. Від правильного вибору доглядової лінійки для чоловіків залежить не тільки успіх закладу, а й довіра клієнтів до барбершопу. Якщо барбер зможе задовольнити потреби людини з використанням певного засобу, найімовірніше, клієнт не тільки повернеться до того самого майстра наступного разу, а й стане постійним відвідувачем вашого барбершопу, замовляючи продукцію чи послуги регулярно.