Випрямляч для волосся – це справжній маст-хев будь-якої жінки. Він дає змогу ідеально вирівняти кучеряві пасма, а також створити романтичний образ із завитками. Сьогодні виробники пропонують величезний вибір стайлерів з різними покриттями і можливістю вибору оптимальної температури. У цій статті ми розглянемо питання, з яким покриттям вибрати випрямляч і чим вони відрізняються. А також спробуємо розібратися, яке найщадніше покриття на плойках для вирівнювання волосся і на що звернути увагу під час вибору.

Які є покриття на випрямлячі для волосся?

Покриття випрямляча – це матеріал, з якого виготовлені пластини приладу. Ця основа впливає на ефективність роботи девайса, а також на стан шевелюри.

Вибір певного виду залежить від кількох чинників, включно з типом пасм, бажаним результатом і бюджетом. Більшість моделей підходять для регулярного вирівнювання здорових локонів. Інші вважаються більш щадним варіантом для тонких пошкоджених пасм.

Види покриття випрямлячів для волосся

  1. Керамічне. Найпопулярніший тип пристрою, який є у багатьох дівчат. Випрямляч з керамічними пластинами Moser рівномірно розподіляє тепло, забезпечує плавне ковзання і не пошкоджує пасма. Кераміка оптимальна для всіх типів волосся, дозволено використання на пошкоджених і тонких пасмах.

  2. Титанове. Відрізняється високою теплопровідністю, завдяки чому пристрій швидко нагрівається і добре розгладжує прядки. Моделі з титановим покриттям оптимально підходять для жорсткого і товстого волосся, створення складних укладок, накручування локонів.

  3. Турмалінове покриття. Створює негативно заряджені іони, які розгладжують шевелюру і надають їй розкішний блиск. Це найкращий варіант випрямляча волосся у випадку пофарбованих і пошкоджених пасм.

  4. Кераміко-турмалінове. Органічно поєднує переваги керамічного і турмалінового покриття. Забезпечує рівномірний розподіл тепла, плавне ковзання й антистатичний ефект. Кераміко-турмалінові вирівнювачі підходять для всіх типів локонів.

з яким покриттям вибрати випрямляч для волосся?

Вибір виробу – індивідуальне питання. Не можна однозначно відповісти, з яким покриттям краще брати випрямляч. Усе залежить від вашого типу волосся та його стану. Рекомендуємо звернути увагу на лінійку випрямлячів Babyliss. Вони чудово підходять для салонів і домашнього догляду.

Додаткові функції

  • Регулювання температури. Це потрібна опція, яка дає змогу встановити оптимальний температурний режим відповідно до типу вашої шевелюри.

  • Антиковзні пластини – допомагають уникнути вислизання девайса.

  • Автоматичне вимкнення – ідеальна опція для тих, хто постійно повертається і перевіряє, чи вимкнув електроприлад із мережі.

  • Функція іонізації – допомагає розгладити волосся і надати йому блиску.

Ціна випрямлячів для волосся залежить від типу пластин, додаткових функцій і бренду. Моделі з керамічним покриттям зазвичай коштують дешевше, ніж з титановим чи турмаліновим. Якщо ви шукайте якісні варіанти, рекомендуємо звернути увагу на бренди Moser, BaByliss, Ga.Ma, Sway. Такі пристрої чудово підходять як для домашнього, так і для професійного використання. Сподіваємося, ви зробили висновок, яке покриття випрямляча для волосся краще, і обов'язково підберете оптимальний варіант з нашого каталогу.

Наш магазин бажає вам приємних покупок.