Раніше в багатьох перукарнях (барбершопах) надавали низку медичних послуг, наприклад: кровопускання, видалення зубів, лікування запалень на шкірі тощо. Як рекламу своїх процедур використовували чашу, наповнену кров'ю. Головними недоліками такого засобу реклами були неприємний запах і неестетичний вигляд. Управлінські верстви Англії ухвалили рішення заборонити такі чаші, тоді в якості реклами почали використовувати Barber's Pole (стійка рекламна для барберів).

Barber Pole: історія

У 30-ті роки минулого століття відбувся поділ медичних і перукарських послуг. Заклади, де працювали медики, були позначені знаком в основі з червоним кольором, а перукарі – синім і білим, але все ж таки залишилися місця, де надавалися послуги змішаного типу, їх позначили трьома кольорами:

  • червоний – символ крові;

  • синій – венозна система;

  • білий – стерильність.

Є версія, згідно з якою червоні смуги – це бинти в крові, а білі – чисті. Раніше бинти не були одноразовими, після використання їх прали і розвішували на мотузці. Коли вітер закручував їх під час сушіння, виходила спіраль.

У наші дні використовують два види Barber Pole: в Європі це стовп з біло-червоними смугами, а в Америці – триколірний.barber pole що це?

Сучасний Barber Pole – що це?

Що означає Барбер Пул, знають далеко не всі. Для тих, хто шанує історію, культуру і закони барбера – це символ неперевершеної чоловічої атмосфери, магії перевтілення.

У наш час біля дверей барбершопа можна побачити стовпці з триколірними смугами, що світяться. Вони постійно крутяться, символізуючи знак нескінченності. Світло нагорі символу позначає те, що заклад відкритий і готовий з радістю зустріти кожного гостя.

Чим особливі заклади з барбер-полом?

Багато чоловіків асоціюють похід у барершоп з особливим ритуалом. Ті, хто хоче виділятися з натовпу, проявляти свою індивідуальність, обирають перукарню з символом Barber Pole. Такий заклад вирізняється особливою брутальною атмосферою, де можна розслабитися і зарядитися енергією для нових звершень. Барберинг – це набагато глибше, ніж може здатися з першого погляду.

Ті, хто ніколи не бував у такому закладі, можуть подумати, що він нічим не відрізняється від звичайної перукарні, але це зовсім не так. Неймовірна атмосфера, культура, підхід майстрів – роблять таке місце особливим. Хто хоч раз побував у барбершопі з символом Барбер Пул, захоче повертатися туди знову і знову. Комфортні меблі, приємна музика, приставки з іграми та інші деталі дають змогу запропонувати відвідувачеві не просто стрижку, а щось набагато більше.

Барбер і перукар – це абсолютно різні професії, які не можна порівняти. Професійні барбери довго навчаються, відточують свою майстерність досвідом і часом. Тільки коли фахівець досяг високого рівня, його можна вважати справжнім майстром.

Крім звичайної стрижки, барбер може поголити клієнта за допомогою небезпечної бритви. У наші дні в моді знову борода. Зробити гарну стрижку волосся на голові не проблема, але не всі салони краси надають послуги з догляду за бородою. Тільки хороший барбер може з волосся на обличчі зробити стильну бороду. Якісні косметичні засоби, надійні девайси та професіоналізм майстра – запорука гарного результату.

Кожен, хто хоче зануритися в надзвичайну, брутальну атмосферу, має знати, що таке барбер-пул, і віддавати перевагу місцям із таким символом. Це не просто стовп зі спіральними смугами. Такий знак підкаже, що в закладі можна приємно провести час, розслабитися, забути про проблеми й отримати максимально ефективний результат стрижки або гоління. Барбер пул купити не вигідних умовах ви можете в нашому магазині Profi-perukar.