Вибір машинки для стрижки собак необхідно здійснювати з урахуванням безлічі факторів. Важливе значення мають вид і розмір тварини, особливості шерсті (довжина, густота, жорсткість). Класифікація пристроїв здійснюється за такими параметрами: потужність, тип живлення, тип двигуна, вага, матеріал корпусу та лез.

Потужність машинок для стрижки собак

Прилади з підвищеною потужністю потрібні під час роботи з великими тваринами і особинами з жорсткою шерстю. Ці девайси діляться на такі групи:

  • малопотужні – 8-10 Вт (2400 об/хв);
  • середньопотужні – 20-25 Вт (3500-4500 об/хв);

  • потужні – до 200 Вт (більше 6000 об/хв).

Вибираючи оптимальну потужність, варто враховувати, що чим вона вища, тим дорожча машинка для стрижки собаки. Підприємцям-початківцям краще замовляти більш доступні варіанти із середньою потужністю, оскільки вони швидше окупляться.

Яку машинку для стрижки собак вибрати за типом живлення?

У продажу представлені такі професійні машинки для стрижки собак:

  1. Механічні. Важливими перевагами є низька ціна та відсутність шуму під час грумінгу, який може налякати тварин. Крім того, механічні пристрої мають довгий ресурс експлуатації, але при цьому їхня продуктивність низька. Дуже добре підходять для стрижки в складних місцях.

  2. Мережеві. Перевага – відсутність обмежень за часом функціонування. Машинка для собаки, що працює від мережі, має дріт, який може сковувати рухи, тому потрібна постійна увага.

  3. Акумуляторні. Бездротові пристрої максимально зручні у використанні. Безперервно можна стригти максимум 2 години, після цього потрібна підзарядка. Крім того, за низького рівня заряду падає потужність, а ножі починають рухатися ривками, що несприятливо позначається на якості стрижки.

Найвдалішим варіантом є комбіновані моделі, оскільки вони можуть пристосовуватися для будь-яких умов роботи.

яку машинку для стрижки собак вибрати?

Тип двигуна

Ключовим елементом машинки для стрижки собак є ножовий блок, що складається з двох частин: рухомої та нерухомої. Від механізму, який приводить у рух блоки, залежить тип пристрою. Виробники пропонують такі моделі:

  1. Вібраційні. Це бюджетний варіант з невеликою потужністю, який підійде для короткочасних нескладних робіт. Важливо враховувати, що шум і вібрація можуть лякати тварин. Крім того, такі машинки для собак перегріваються, тому не варто навантажувати їх.

  2. Роторні. Пристрої призначені для професійного використання. Мають масу переваг, серед яких безшумність, висока потужність, наявність системи охолодження.

Найкращі машинки для стрижки собак – моделі з роторним двигуном. При наявності достатнього бюджету рекомендовано вибрати саме їх.

Матеріал насадок

Оптимальними характеристиками наділені насадки з нержавіючої сталі. Вони мають тривалий термін служби, є надійними і зручними в роботі. Крім того, сталеві насадки плавно ковзають, легко очищаються і не потребують спеціального догляду.

У моделях для домашнього використання частіше зустрічаються насадки з високоміцного пластику, оскільки вони коштують дешевше. Важливо правильно зберігати елементи, оскільки глибокі подряпини істотно погіршують експлуатаційні характеристики.

Сучасними моделями є машинки для стрижки собак із силіконовими насадками. Вони еластичні, зносостійкі та практичні. Завдяки особливостям матеріалу на поверхні не з'являються подряпини і задирки, що ускладнюють процес грумінгу.

Вартість машинки для стрижки собак багато в чому залежить від матеріалу насадок, тому важливо ретельно обміркувати вибір перед покупкою певного варіанту.

Час автономної роботи машинки

Цей параметр вказується тільки на акумуляторних і гібридних машинках для собак, оскільки мережеві пристрої не потребують підзарядки і мають практично необмежений час роботи. Потужні хороші моделі оснащені містким акумулятором, але при цьому швидко витрачають заряд. Цей параметр важливо вибирати з урахуванням жорсткості шерсті тварин і складності майбутніх стрижок.хороші машинки для стрижки собак

Час автономної роботи розраховується виробниками при експлуатації апарату на мінімальній потужності. При використанні в більш інтенсивному режимі дане значення може скоротитися до двох разів. Для побутових приладів це не критично. Для повноцінної роботи у своєму арсеналі також необхідно мати гребінці для грумінгу.

Вибір машинки для стрижки собак: додаткові моменти

До додаткових факторів у процесі вибору пристроїв варто віднести наявність гарантії, простоту в обслуговуванні, можливість заміни комплектуючих.

Також фахівці рекомендують уточнити можливість швидкого замовлення деталей. Від цього залежить безперебійність робочого процесу в розпал сезону стрижок. Апарати мають бути простими в обслуговуванні. У результаті ви зможете робити все самостійно (наприклад, чистити від бруду, змащувати деталі), не вдаючись до послуг професіоналів і заощаджуючи при цьому кошти. Не знаєте, де купити машинку для стрижки собак – пропонуємо відвідати наш магазин.